Girgensons izpilda visvairāk spēka paņēmienus komandā 11 vārtu mačā (VIDEO)

24/03/2019 04:45
Zemgus Girgensons. Sportazinas.com

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bufalo “Sabres” uzbrucējs Zemgus Girgensons sestdien izcēlās ar aktīvu spēli regulārā čempionāta mačā.

“Sabres” ar rezultātu 4:7 piekāpās Monreālas “Canadiens. Bufalo komanda šobrīd vairs nav starp “play-off” pretendentēm, kamēr “Canadiens” izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas un turpina cīņu par izslēgšanas mačiem.

Girgensons šajā spēlē laukumā pavadīja 14 minūtes un 13 sekundes no kurām vienu minūti un 13 sekundes pavadīja mazākumā, kā arī piecas sekundes uz ledus figurēja vairākumā.

Vēl latvietis nopelnīja vienu noraidījumu, izpildīja vienu metienu pa vārtiem, kā arī vieca četrus spēka paņēmienus, kas bija visvairāk starp “Sabres” hokejistiem. Girgensons arī bloķēja vienu metienu un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Uzvarētāju rindās katrs pa trīs punktiem sakrāja Makss Domi (1+2), Brendans Gallagers (2+1) un Tomass Tatars (1+2), kamēr “Sabres” rindās vārtus guva Džeks Aikels, Sems Reinhārts, Marko Skandella un Aleksandrs Nīlanders.

Girgensons šosezon 66 NHL mačos atzīmējies ar četriem vārtiem un 12 rezultatīvām piespēlēm.