Girgensons: Karjeras noslēgšana? Man ir 29 gadi

16/04/2023 10:55
Nokopēts
Zemgus Girgensons

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bufalo “Sabres” uzbrucējs Zemgus Girgensons sezonas noslēguma preses konferencē komentējis aizvadīto sezonu, nākotni klubā, kā arī savu veselības stāvokli.

“Redzot komandas paveiktos soļus, es noteikti gribētu būt daļa no organizācijas arī turpmāk. Bet tas ir bizness, mums būs sarunas, un tad skatīsimies, kur mēs nonāksim. Tā, protams, ir liela vilšanās, ka palikām vien pāris punktu attālumā no “play-off”. Bet var redzēt, ka šai komandai ir nākotne. Karjeras noslēgšana? Man ir 29 gadi,” teica Girgensons.

“Kails Okposo bija neticams kapteiņa lomā. Labākais kapteinis kāds jebkad bijis. Čalis, uz kuru es skatījos no lejas. Daudzi mūsu panākumi notikuši pateicoties viņam. Viņš savāca komandu kopā un vienmēr bija blakus tad, kad tas bija nepieciešams. Tas noteikti ir gods spēlēt ar “A” burtu uz krekla. Okposo ir mūsu līderis, un ir arī citi līderi, kuri viņam palīdz. Manā gadījumā tas ir smags darbs laukumā, kas parāda piemēru jaunajiem čaļiem,” atklāja uzbrucējs.

“Viņš mainīja mūsu spēli uzbrukumā,” par treneru Donu Granato saka hokejists. “Daži čaļi komandā sākuši mest golus, izspēlēt kombinācijas. Dons ir labs un gudrs treneris, kopš viņa ienākšanas komandā arī mana spēle mainījusies. Tas, kā es spēlēju, kā es domāju laukumā.”

Tāpat Girgensons atklājis, ka starpsezonā nekādas operācijas viņam neplānojas, taču veselība būs jāsaved kārtībā, kas arī ir iemesls, kāpēc viņš šogad nepalīdzēs Latvijas izlasei pasaules čempionātā.

Bez vēl viena NHL spēlējošā latvieša – arī Girgensons nepievienosies izlasei

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām