Girgensons latviešu derbijā gūst otros vārtus 2022. gadā (VIDEO)

24/03/2022 08:21
Zemgus Girgensons

Latviešu hokejistu Nacionālās hokeja līgas (NHL) derbijā aizvadītajā naktī virsroku guva Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres”, kas ar 4:3 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Teodoru Bļugeru un Pitsburgas “Penguins”, turklāt vienus no Bufalo vārtiem guva Girgensons, kuram tas bija otrais gols šogad.

Girgensons otrajā periodā labi pacīnījās aiz pretinieku vārtiem un atmeta ripu Kailam Okposo, kurš to piespēlēja atpakaļ latvietim. Viņš ar asu un precīzu “one timer” metienu kreisajā stūrī panāca 2:1. Tas bija Girgensona otrais vārtu guvums un otrais punkts 2022. gadā. Kopumā viņam šosezon 38 spēlēs ir astoņi goli un piecas piespēles.

Girgensons laukumā pavadīja 14:59 minūtes, kuru laikā guva vārtus, izdarīja divus metienus, veica divus spēka paņēmienus un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Savukārt Bļugers 10:15 minūšu laikā, no kurām 2:56 spēlēja mazākumā, uzvarēja 67% iemetienu un maču noslēdza ar neitrālu lietderību. Bļugeram šosezon 48 mačos ir astoņi vārti un 10 piespēles.

Uzvarētājiem pamatlaikā divus vārtus guva Teidžs Tompsons, bet vienu pievienoja Girgensons, kamēr pingvīniem atzīmējās Sidnijs Krosbijs, Jevgēņijs Malkins un Kriss Letangs. Papildlaikā vārti netika gūti, bet vienīgo pēcspēles metienu realizēja Tompsons, kurš atnesa “Sabres” uzvaru.

“Sabres” nākamo spēli aizvadīs 26. martā plkst. 1:00 mājās pret Vašingtonas “Capitals”. Arī “Penguins” laukumā dosies identiskā laikā, 26. martā plkst. 1:00 viesos cīnoties ar Ņujorkas “Rangers”.