Girgensons lieliski izmanto iespēju un gūst trešos vārtus šajā mēnesī (VIDEO)

26/02/2023 22:41
Zemgus Girgensons un Kails Okposo

Šovakar Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemgus Girgensons un Bufalo “Sabres” ar rezultātu 7:4 pārspēja Vašingtonas “Capitals” vienību, izcīnot trešo uzvaru pēc kārtas.

Girgensons laukumā pavadīja 12 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā guva vienus vārtus, kā arī izcēlās ar četriem metieniem pa vārtiem, vienu bloķētu metienu, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pirmajā periodā abas komandas apmainījās ar diviem vārtu guvumiem. “Sabres” labā vārtus iemeta Dilans Kozenss un Teidžs Tompsons, bet pretiniekiem veiksmīgi bija Dilans Stroms un Timotijs “T.J.” Ošī. Otrā trešdaļa iesākās ar “Sabres” dominanci, kad nedaudz mazāk kā 13 minūšu laikā tika gūti četri vārti, izvirzoties vadībā ar 6:2.

Sākumā precīzs bija Džefs Skiners, bet pēc gandrīz trīs minūtēm lielisku Kaila Okposo piespēli vārtu priekšā izmantoja Girgensons. Vēlāk atzīmējās arī Vinijs Hinostroza, bet savus otros vārtus spēlē guva Kozenss. Perioda turpinājumā gan Vašingtonas komandai izdevās divus vārtus atgūt, kad savu gūto vārtu kontu papildināja Aleksandrs Ovečkins un Sonijs Milano. Noslēdzošajās pamatlaika 20 minūtēs “Sabres” labā atkal precīzs bija Kozenss, nodrošinot sev “hat-trick”.