Girgensons: Māsas dēls teica, ka gūšu divus vārtus

Zemgus Girgensons, sportazinas.com
Zemgus Girgensons | Foto: L.Zariņš

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons ar pārstāvēto Bufalo “Sabres” komandu šodien nomināli mājas spēlē, Stokholmā, NHL Globālās sērijas mačā tiksies ar Tampabejas “Lightning” komandu.

Spēles sākums 21.00.

“Labas emocijas pirms šodienas spēles visiem patīk būt Zviedrijā, īpaši tiem, kuri ir eiropieši,” sarunā ar Hokeja Blogu sacīja Girgensons. “Spēlēs pret savas divīzijas komandām ir svarīgi ņemt punktus, lai būtu lielāka starpība. Mūsu maiņas loma ir spēlēt vienkāršu fizisku hokeju, šogad ir dotas vairāk iespējas uzbrukuma zonā, lielāka brīvība.”

Zemgus šajā sezonā spēlē ceturtajā virknējumā, 15 spēlēs iekrājot četrus (1+3) punktus. Girgensons norādīja, ka spēlei ir gatavs, rīta treniņā uzbrucējs piestrādāja arī pie šķēliena hodā.

“Šogad ir citādāks spēles stils, uzvaras, kuras esam izcīnījuši ir saturīgas,” Girgensons pagājušo sezonu salīdzini ar šo gadu. “Pagājušosezon daudzās spēlēs mums paveicās, šogad esam stabilāki un katru maču esam gatavi uzvarēt. Ja hokejā ir 82 spēles, tad ik pa laikam kāda spēle aizies uz otru pusi, galvenais, kā mēs atbildēsim.”

Spēle Zviedrijā īpaša ir visiem hokejistiem no Eiropas, lai gan Zemgum sieva uz šiem mačiem nav atbraukusi, vecāki un māsas ģimene no Latvijas ir Stokholmā.

“Atbrauca ģimene, kas paliks uz abām spēlēm, diezgan forši, ka viņi var būt klātienē. Aizgājām vakariņās, tā kā bija ļoti labi. Ar komandu bijām vakariņās, bet pārējais, ko pats gribi to arī dari. Man māsas dēls teica, ka šovakar gūšu divus vārtus,” ar smaidu sacīja Girgensons.

Materiāls tapis sadarbībā ar Hokeja Blogs un 11TV.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par