Girgensons “mīnusā”, Tompsons gūst trīs vārtus un izrauj “Sabres” uzvaru (VIDEO)

04/01/2023 06:40
Bufalo Sabres

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” papildlaikā ar 5:4 pieveica Vašingtonas “Capitals”.

Pēc 26 nospēlētajām minūtēm “Sabres” bija vadībā ar 3:1, divus no trīs vārtiem gūstot komandas līderim Teidžam Tompsonam. Spēles turpinājumā Vašingtonas vienība diviem Aleksandra Ovečkina un vieniem Nika Dauda vārtiem lauza spēles gaitu, rezultātam kļūstot 3:4. Astoņas minūtes pirms pamatlaika beigu sirēnas Taisons Džosts panāca neizšķirtu, bet papildlaikā precīzs bija Tompsons.

“Sabres” līderis šajā spēlē izcēlās ar “hat-trick”, sasniedzot 30 gūto vārtu atzīmi. Viņa kontā arī viena rezultatīva piespēle.

Girgensons laukumā pavadīja 13 minūtes un 22 sekundes. Latvietis izdarīja vienu metienu pa vārtiem un pielietoja divus spēka paņēmienus, maču pabeidzot ar negatīvu lietderību -1.

Bufalo komandai tā bija septītā uzvara astoņos mačos. Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs naktī uz 8. janvāri plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Minesotas “Wild”.