Girgensons negatīvs zaudējumā pret “Jets” (VIDEO)

06/01/2018 09:32

Latviešu hokejista Zemga Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē cieta zaudējumu izbraukumā ar 3:4 pret Vinipegas “Jets” hokejistiem.

Vinipegas komandas rindās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli atzīmējās uzbrucējs Bleiks Vīlers, kurš bija rezultatīvs jau piekto spēli pēc kārtas.

Mača rezultātu pirmā perioda vidusdaļā atklāja mājinieku aizsargs Dastins Baflins, kurš ar spēcīgu metienu vairākuma izspēlē pārspēja “Sabres” vārtsargu. Rezultatīvi atbildēja cits aizsargs, Bufalo pārstāvis Marko Skandela, kurš no zilās līnijas trieca ripu “Jets” vārtos. Tie aizsargam bija pirmie vārti “Sabres” rindās. Pirmās trešdaļas noslēgumā atzīmējās vēl viens aizsargs – Džeisons Trouba atkal vadībā izvirzīja “Jets”.

Otrajā trešdaļā abas vienības apmainījās vārtu guvumiem. “Jets” rindās atzīmējās Vīlers, bet “Sabres” labā vārtus guva Johans Larsons. Spēles izšķirošajā trešdaļā “Jets” palielināja pārsvaru līdz 2:4, bet rezultāta starpību samazināja “Sabres” uzbrucējs Skots Vilsons.

Girgensons laukumā pavadīja 11:29 minūtes ( 1:28 – mazākumā), bloķēja vienu pretinieku metienu, saņēma divu minūšu noraidījumu, bet pa vārtiem metienus neizdarīja. Spēli latviešu uzbrucējs, kurš darbojās vienā uzbrucēju virknējumā ar Džeku Aikelu un Semu Reinhārtu, noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Latviešu uzbrucējs šosezon aizvadījis 36 spēles, izcēleis ar trīs vārtu guvumiem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

“Sabres” vienībā ar izcīnītām desmit uzvarām 41 spēlē ieņem pēdējo vietu Austrumu konferences kopvērtējuma tabulā.