Girgensons neitrāls, Bufalo kapitulē pret “Bruins” (VIDEO)

20/12/2017 08:24

Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē kārtējo neveiksmi piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Zemga Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība, kas savā laukumā ar 0:3 atzina Bostonas “Bruins” pārākumu.

Spēles rezultāts tika atklāts tikai otrās trešdaļas vidū, kad ar precīzu metienu izcēlās “Bruins” hokejists Džeiks Debrasks. Minimāla vadība saglabājās līdz pašām spēlēs beigam un “Sabres”, lai atspēlētos, bija spiesti nomainīt vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr tas rezultātu nedeva. Spēles pēdējo divu minūšu laikā “Bruins” spēja gūt divus vārtus, abas reizes ripu raidot jau tukšajos “Sabres” vārtos.

Girgensons spēlēja nomināli trešajā uzbrucēju virknējumā kopā ar zviedru Johanu Lārsonu un kanādiešu uzbrucēju Semu Reinhartu.

Girgensons laukumā pavadīja 10:25 minūtes, kuru laikā izcēlās ar trīs metieniem pa pretinieku vārtiem, latvietis pielietoja divus spēka paņēmienus, bet spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā Girgensons “Sabres” krāsas aizstāvējis 29 spēlēs, izceļoties ar vieniem gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Šajā vasarā Girgensons pagarināja līgumu ar “Sabres” uz divām sezonām.

Ar izcīnītiem 23 punktiem 34 spēles Bufalo vienība ieņem pēdējo vietu Austrumu konferences kopvērtējuma tabulā.

Nešvilas “Predators” – Vinipegas “Jets” 4:6 (2:1, 1:3, 1:2);

Dalasas “Stars” – Vašingtonas “Capitals” 3:4 (1:1, 1:1, 1:1, 0:1) – pagarinājumā;

Arizonas “Coyotes” – Floridas “Panthers” 2:3 (1:0, 1:1, 0:2);

Vankūveras “Canucks” – Monreālas “Canadiens” 5:7 (1:1, 2:3, 2:3);

Vegasas “Golden Knights” – Tampabejas “Lightning” 4:3 (0:2, 2:0, 2:1).