Girgensons neitrāls, “Sabres” pagarinājumā piekāpjas “Canadiens” (VIDEO)

12/11/2017 08:41

Naktī uz svētdienu spēli Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadīja latvietis Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība spēles pagarinājumā ar 1:2 piekāpās Monreālas “Canadiens”.

Pirmajā periodā vārtus gūstot Raienam O’Railijam “Sabres” izvirzījās vadībā ar 1:0. Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet trešā perioda pašā sākumā rezultātu izlīdzināja Endrjū Šovs.

Spēle turpinājās papildlaikā, kura pašā noslēgumā “Canadiens” uzvaru izvilka Makss Pačoretijs. Tie bija viņa NHL karjeras desmitie vārti pagarinājumā.

“Canadiens” izcīnīja ceturto uzvaru pēdējās piecās spēlēs, tikmēr “Sabres” 13. zaudējumu 17 sezonas spēlēs.

Zemgus Girgensons laukumā pavadīja 10:08 minūtes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem un izpildīja trīs spēka paņēmienus. Spēli Girgensons noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Sabres” austrumu konferencē patlaban ieņem pēdējo vietu, kamēr “Canadiens” atrodas 12.pozīcijā.