Girgensons neitrāls, “Sabres” pēdējā trešdaļā gandrīz izsēj lielu pārsvaru pret “Coyotes” (VIDEO)

03/11/2017 09:01
Girgensons, sportazinas

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) kārtējo spēli aizvadīja Latvijas hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo ”Sabres”, kas viesos uzveica turnīra vājāko komandu Arizonas ”Coyotes” 5:4. Bufalo tādējādi pārtrauca divu zaudējumu sēriju un šobrīd Atlantijas divīzijā ieņem sesto vietu, kas negarantē dalību izslēgšanas spēlēs

Zemgus Girgensons laukumā pavadīja 15:19 minūtes, no kurām 0:48 spēlēja mazākumā. Šajā laikā latviešu uzbrucējs izpildīja vienu metienu pa vārtiem, spēka paņēmienus neizpildīja, metienus nebloķēja un palika sausā gūto punktu ziņā. Spēli Girgensons noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Latvietis spēlēja trešajā uzbrucēju virknējumā kopā ar Semu Reinhārtu un Setu Grifitu.

”Coyotes” vadībā izvirzījās pirmā, kad ar precīzu metienu izcēlās Olivers Ekmans-Lāšons, bet dažas sekundes pirms trešdaļas beigām Kails Okposo rezultātu izlīdzināja (1:1). Otrajā trešdaļā Bufalo dominēja, gūstot divus vārtus. Pa reizei izcēlās Benuā Pulio un Girgensona maiņas partneris Grifitss (3:1). Arī pēdējās trešdaļas pirmajā pusē ”Sabres” dominēja, vēl divus vārtus pievienojot Evanderam Keinam un Pulio – 5:1.

Abām komandām bija jāspēlē vēl mazāk kā 10 minūtes un principā bija jānotiek brīnumam, lai ”Coyotes” spētu atspēlēties. Jāatzīst, ka mājinieki nebija tālu no tā. Minūti pēc Pulio vārtu guvuma precīzs bija Zaks Rinaldo, tad rezultātu samazināja Niks Kazinss, bet cīņa palika spraiga minūti pirms mača beigām, jo Kristians Dvoraks panāca 4:5! Bufalo gan prata izturēt un izcīnīja smagu uzvaru.