Girgensons neizmanto izgājienu viens pret viens, “Sabres” sakāve (VIDEO)

16/02/2019 06:55

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) kārtējo neveiksmi piedzīvoja latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres”, kas mājās ar 2:6 atzina Ņujorkas “Rangers” pārākumu.

Latviešu hokejists šonakt “Sabres” rindās laukumā pavadīja 9:46 minūtes, nerealizējot izgājienu viens pret viens ar “Rangers” vārtsargu, kā arī nopelnot lietderības koeficientu -2.

50 aizvadītajās spēlēs Girgensons izcēlies ar trim vārtu guvumiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

Pirmajā periodā “Rangers” ielika stabilus pamatakmeņus uzvarai, gūstot divus bezatbildes vārtus (2:0). Savukārt otrajā trešdaļā divi Džefa Skinera vārtu guvumi pietuvināja mājiniekus līdz viena precīza metiena attālumam – 2:3.

Tomēr pēdējā periodā pilnībā dominēja viesi, gūstot vēl trīs vārtus, kas ļāva izcīnīt uzvaru ar 6:2. Divi precīzi raidījumi krieva Vladislava Namestņikova rēķinā.

Pēc zaudējuma “Sabres” ar 57 mačos iegūtiem 63 punktiem saglabā desmito pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamajā cīņā “Sabres” naktī uz 18. februāri viesosies pie Ņūdžersijas “Devils” komandas.