Girgensons nespēlē, “Sabres” piekāpjas “Canucks” (VIDEO)

21/10/2017 08:24

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” aizvadītajā naktī ar 2:4 mājās atzina Vankūveras “Canucks” hokejistu parākumu. “Sabres” latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons spēlē nepiedalījās, jo dziedē iepriekšējā cīņā iegūto savainojumu.

Tiek ziņots, ka Latvijas izlases uzbrucēja savainojums nav nopietns un Girgensons laukumā varētu atgriezties jau tuvākajās cīņās. Girgensons cīņā pret Lasvegasas “Golden Knigths” pašaizliedzīgi gulās priekšā ripai.

Mājiniekiem izdevās labs spēles sākums, jau mača pirmajā minūtē izdevās gūt vārtus. Stūrī ripu apstrādāja Raiens O’Railijs, kurš to raidīja vārtu virzienā, kur ātrākais izrādījās pirmajā maiņā iespēlētais Džastins Beilijs. “Sabres” turpinājumā bija iespējas pārsvaru dubultot, īpaši spēlējot vairākumā, tomēr ripa ceļu vārtos neatrada. Trešdaļas vidusdaļā “Canucks” vārtus izdevās atgūt, kad pie “Sabres” vārtiem nepiesegts palika Mikaels Granlunds.

Pirmā perioda izskaņā izcilu individuālo meistarību nodemonstrēja “Sabres” līderis Džeks Aihels, kurš veica tehnisku reidu pa labo malu un apvadot “Canucs” aizsargu uzbrukuma zonā izdarīja metienu garām pretinieku vārtu vīram Jakobam Markstromam – 2:1.

Spēles otrajā trešdaļā spēles grožus savās rokās pārņēma viesi no Kanādas. Perioda vidusdaļā “Sabres” tika sodīti par paviršu spēli vairākumā – “Canucks” aizskrēja pretuzbrukumā un pie no Čada Džonsona atlekušās ripas pirmais bija Dereks Dorsets – 2:2. Jau pēc neilga brīža “Canucks” izvirzījās vadībā. Atkal “Sabres” vārtu vīrs nespēja nofiksēt ripu, tā atleca vārtu priekšā un tā bija kā dāvana pieredzējušajām Danielam Sedīnam – 2:3.

Spēles izšķirošajā trešdalā krietni aktīvāk uzbruka “Sabres”, tomēr veiksme nebija mājinieku sabiedrotā. Ceturtos vartus “Canucks” guva, kad vārtsargs Džonsons jau bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju.

“Sabres” šis bija jau septītais zaudējums jaunajā NHL sezonā, Girgensona pārstāvētā komanda jaunā trenera Fila Houslija vadībā spējusi izcīnīt tikai vienu uzvaru un ieņem priekšpēdējo vietu Rietumu konferences kopvērtējuma tabulā.