Girgensons nopelna pozitīvu lietderības koeficientu zaudētā spēlē

10/02/2020 00:27
Zemgus Girgensons

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons šodien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā tika pie pozitīva lietderības koeficienta, tomēr viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda ar 2:3 piekāpās Anaheimas “Ducks”.

Girgensons spēli sāka vienā maiņā kopā ar Johanu Larsonu un Skotu Vilsonu, dueli pabeidzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Latvietis šajā duelī ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

Image

Latvijas hokejists spēlēja 13 minūtes un 52 sekundes, no kurām 35 sekundes tika pavadītas mazākumā. Girgensons vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, bet ar citām ievērības cienīgām darbībām neizcēlās.

Uzvarētāju rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Raiens Geclafs, Jakobs Silverbergs un Niks Ričijs, kuri panāca 3:0 jau pirmajās 12 minūtēs.

Pirmā perioda izskaņā rezultāta starpību Bufalo rindās samazināja Johans Larsons, bet otrajā spēles nogrieznī 2:3 panāca Rasmuss Dālins. Mača izskaņā Bufalo lūkoja izraut neizšķirtu, tomēr tas neizdevās.

Bufalo komanda pirms šīs spēles ar rezultātu 3:2 viesos pārspēja Ņujorkas “Rangers”, bet pirms tam Girgensona pārstāvētajai vienībai bija divas neveiksmes pēc kārtas.