Girgensons nostrādā mazākumā, “Sabres” beidzot pārtrauc zaudējumu sēriju (VIDEO)

23/11/2022 08:13
Zemgus Girgensons

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemgus Girgensons un Bufalo “Sabres” ar rezultātu 7:2 apspēlēja Monreālas “Canadiens”, pārtraucot astoņu zaudējumu sēriju.

Girgensons laukumā pavadīja 10 minūtes un astoņas sekundes, no kurām četras minūtes un 37 sekundes viņš nospēlēja skaitliskajā mazākumā. Kopumā latviešu uzbrucējs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 50% iemetienu, kā arī maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu 0.

“Sabres” sastāvā lielisku spēli aizvadīja Džefs Skinders, kurš atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem un trīs rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr viņa maiņas partneris Teidžs Tompsons iekrāja vienu precīzu metienu un trīs rezultatīvas piespēles. Vēl ar golu uzvarētājiem izcēlās Rasmuss Dalīns, Henri Jokiharju, Džons-Džeisons Peterka un Alekss Taks. Zaudētājiem savu gūto vārtu kontu papildināja Kouls Kaufīlds un Šons Monahans.