Girgensons “pa nullēm” pret “Capitals”, Bļugeram -2 pret “Rangers” (VIDEO)

26/03/2022 08:07
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās divas spēles ar latviešu uzbrucēju pārstāvēto komandu dalību.

Bufalo “Sabres” pēcspēles metienu sērijā ar 3:4 zaudēja Vašingtonas “Capitals”. Pretinieku komandā 41. vārtus šosezon guva Aleksandrs Ovečkins, kurš arī realizēja izšķirošo bullīti, savukārt “Sabres” rindās Džefs Skiners bija precīzs divas reizes, kuram tagad 26 vārti.

Girgensons laukumā pavadīja 13 minūtes un 22 sekundes, mača laikā pielietojot divus spēka paņēmienus, kā arī bloķējot vienu pretinieku metienu.

Tikmēr Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” ar 1:5 zaudēja Ņujorkas “Rangers”. Pingvīni izgāzās jau spēles sākumā, četru minūšu laikā ielaižot trīs vārtus – precīzi bija Aleksis Lafrenjē, Kriss Kraiders, kurš guva 43. vārtus šosezon, kā arī Frenks Vatrano. Mača turpinājumā Kraiders iemeta arī savu 44. ripu 2021./2022. gada sezonā, precīzs bija arī Endrjū Kops, bet vienīgos vārtus “Penguins” labā guva Džefs Kārters.

Bļugers laukumā pavadīja 16 minūtes un 27 sekundes, no tām 48 sekundes mazākumā. Latvietim pieci spēka paņēmieni un 40% uzvarēto iemetienu, taču maču viņš noslēdza ar negatīvu lietderību -2.

Ar 55 punktiem 65 spēlēs “Sabres” ieņem sesto vietu Atlantijas divīzijā. Tikmēr “Penguins” ar 66 mačos iekrātiem 88 punktiem atrodas otrajā pozīcijā Metropolitēna divīzijā.