Girgensons pret “Red Wings” atkārto karjeras lielāko +/- rādītāju vienā spēlē

13/03/2024 07:49
Bufalo Sabres

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” ar 7:3 sagrāva Detroitas “Red Wings”.

Jau otrajā minūtē Alekss Taks atklāja rezultātu, bet līdz pirmajam pārtraukumam rezultāts bija 4:1. Otrajā trešdaļā “Sabres” pārsvaru palielināja līdz 7:2, savukārt noslēdzošajās 20 minūtēs “Red Wings” panāca 7:3.

Girgensons laukumā pavadīja 13 minūtes un 16 sekundes, un vēl divas minūtes – uz noraidīto soliņa. Latvietis izdarīja trīs metienus pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, rezultatīvi piespēlēja komandas sestajā vārtu guvumā, kā arī maču noslēdza ar lietderību +4, atkārtojot karjeras labāko rādītāju.

Uzvarētāju rindās uzbrucējs Zeks Bensons izcēlās ar 1+2, bet aizsargs Bouens Birams pretinieku vārtos iemeta divas ripas.