Girgensons punktu kontu papildina ar piespēli (VIDEO)

29/11/2022 08:13
Bufalo Sabres

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” papildlaikā ar 5:6 zaudēja Tampabejas “Lightning”.

Pirmajā periodā “Sabres” nonāca iedzinējos ar 0:2, bet trešdaļas izskaņā panāca izlīdzinājumu. Pēc 40 nospēlētajām minūtēm rezultāts bija 3:3, savukārt trešajā periodā jau Bufalo panāca divu vārtu pārsvaru, kuru noturēt gan neizdevās. Papildlaika trešajā minūtē uzvaras ripu iemeta pretinieku kapteinis Stīvens Stemkoss.

Girgensons laukumā pavadīja 17 minūtes un 38 sekundes, no tām 186 sekundes mazākumā. Latvietis piedalījās “Sabres” trešajā vārtu guvumā, maču noslēdzot ar pozitīvu lietderību +2. Tagad latviešu uzbrucēja kontā ir seši (3+3) punkti 21 mačā, pret “Lightning” hokejists pārtrauca astoņu spēļu sēriju bez punktiem.

“Sabres” tas bija otrais zaudējums pēc kārtas, nākamo maču komanda aizvadīs naktī uz 1. decembri pret Detroitas “Red Wings”.