Girgensons rezultatīvs “Sabres” zaudējumā papildlaikā (VIDEO)

29/03/2019 03:56

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” savā laukumā papildlaikā ar 4:5 (0:1, 2:1, 2:2, 0:1) piekāpās Detroitas “Red Wings”.

Girgensons laukumā pavadīja 15 minūtes un 51 sekundi, kuru laikā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, vienu metienu pa vārtiem, četriem spēka paņēmieniem un pozitīvu lietderības koeficientu +1. Tāpat latvietis uzspēlēja divas minūtes un 30 sekundes mazākumā, kas bija lielākais laiks komandā.

Pirmajā periodā viesus ar vārtiem skaitliskajā vairākumā vadībā izvirzīja Tailers Bertuci, bet otrajā periodā pārsvaru dubultoja Filips Hroneks. Ilgi gan “Red Wings” neatradās vadībā ar divu vārtu pārsvaru, jo skaitliskajā vairākumā Kails Okposo samazināja rezultāta starpību.

Otrā perioda beigās pēc Girgensona piespēles rezultātu izlīdzināja Marko Skandella – 2:2. Spēles trešajā nogrieznī divus vārtus Detroitas “Red Wings” labā guva Dilans Larkins – 4:2.

Trešā perioda 16. minūtē “Sabres” hokejisti guva divus vārtus 41 sekundes laikā – precīzi bija Keisijs Mitlsteds un Džeks Aikls. Papildlaikā uzvaru viesiem nokārtoja Bertuci.

Bufalo “Sabres” vienībai šis bija jau piektais zaudējums pēc kārtas, bet Detroitas “Red Wings” komandai tā bija jau trešā uzvara pēc kārtas.

25 gadus vecais latvietis šosezon aizvadītajās 68 spēlēs izcēlies ar četriem vārtu guvumiem, 13 rezultatīvām piespēlēm un negatīvu lietderības koeficientu -8.

Nākamo maču “Sabres” aizvadīs naktī uz svētdienu pulksten 1.00 pēc Latvijas laika, kad viesos tiksies ar Ņujorkas “Islanders”.