Girgensons sezonu noslēdz ar uzvaru un “mīnusu” (VIDEO)

15/04/2023 08:17
Bufalo Sabres

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” pamatturnīra noslēdzošajā spēlē ar 5:2 pārspēja Kolumbusas “Blue Jackets”.

Jau 34. sekundē vārtus guva pretinieku uzbrucējs Džonijs Gudro. Otrajā periodā scenārijs mainījās, jau “Sabres” izvirzoties vadībā ar 3:2. Noslēdzošajā trešdaļā Bufalo iemeta vēl divas ripas pretinieku vārtos.

Girgensons laukumā pavadīja 14 minūtes un 36 sekundes, no tām 26 sekundes mazākumā. Latvietis izdarīja vienu metienu pa vārtiem, vienu reizi stājās ripas ceļā un maču pabeidza ar negatīvu lietderību -1.

Kopā uzbrucējs šosezon laukumā gājis 80 spēlēs, kas ir jauns viņa rekords. Girgensons šosezon sakrājis 18 (10+8) rezultativitātes punktus un negatīvu lietderību -5. Tikmēr “Sabres” ar 91 punktu 82 spēlēs finišēja desmitajā vietā Austrumu konferencē, no “play-off” zonas atpaliekot par nieka vienu punktu.

Viņam tas bija kontrakta pēdējais līgums un vasarā hokejists kļūs par neierobežoti brīvo aģentu.

Tikmēr Kolorado “Avalanche” pamatturnīru pabeidza ar uzvaru pār Nešvilas “Predators” ar 4:3.