Girgensons skaidro nespēlēšanu izlasē: Varētu teikt, ka tas bija biznesa lēmums (VIDEO)

Zemgus Girgensons, sportazinas.com
Zemgus Girgensons | Foto: Bill Wippert/NHL

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas uzbrucējs Zemgus Girgensons sarunā ar raidījumu “Hat-trick” skaidroja, kādēļ šogad nespēlē Latvijas izlasē.

PILNA INTERVIJA: Zemgus Girgensons

PILNA INTERVIJA: Zemgus GirgensonsNHL spēlējošais Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons, kurš šobrīd gaida kā atrisināsies jautājums par viņa jauno līgumu, "Hattrick. Hokejs ar Puči" studijā plašā intervijā Armandam Pučem un Oļegam Sorokinam stāsta gan par to kāpēc šogad nespēlē izlasē, gan par aizgājušo sezonu NHL, savu lomu komandā un līgā, kā arī par lieliem notikumiem ārpus hokeja laukuma.

Gepostet von Hattrick.lv am Sonntag, 19. Mai 2019

“Ir grūti izskaidrot, kādēļ nespēlēju izlasē. NHL ir citādāki noteikumi. Šobrīd esmu ierobežotais brīvais aģents. Nezinu, vai līdz jūnija beigām “Sabres” mani kvalificēs, bet es ceru, ka viņi to darīs,” nespēlēšanu izlasē skaidroja Zemgus.

“Nespēlēšana izlasē vairāk bijā kā biznesa lēmums. Ja es čempionāta laikā gūtu traumu, tad tas sagrozītu manas iespējas parakstīt līgumu ar Bufalo. Tā ir mierīgāk, jo zinu, ka nespēlējot ar mani viss būs kārtībā. Kā jau līdz šim esam redzējuši, tad vairāki spēlētāji jau ir guvuši traumas,” piebilda Girgensons.

25 gadus vecais uzbrucējs skaidroja savu lomu komandā: “Sešu gadu laikā esam kļuvuši labāki. Ir mainījušies vairāki cilvēki komandas organizācijā. Ar laiku esmu iemācījies adaptēties dažādām situācijām un pakļāvies dažādiem treneru lēmumiem. Droši vien tāpēc arī esmu tur pavadījis sešus gadus.”

“Ar katru sezonu mana loma var mainīties, jo viss atkarīgs, kā treneris mani redz. Aizvadītajā sezonā biju tīri aizsardzības un skaitliskā mazākuma spēlētājs. 85% gadījumu, kad gāju iemetienos, tas notika aizsardzības zonā,” turpināja Zemgus.

Šajā sezonā Zemgus 72 mačos “Sabres” kreklā ir guvis piecus vārtus un atdevis 13 rezultatīvas piespēles. Tāpat latvieša kontā arī negatīvs lietderības koeficients -17.

Kopā NHL karjerā Girgensons ir aizvadījis 420 mačus, kuru laikā guvis 49 vārtus un atdevis 70 rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis negatīvu lietderības koeficientu -52.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par