Girgensons spēlē pirmajā maiņā, ”Sabres” turpina zaudējumu sēriju (VIDEO)

10/01/2018 09:18
girgensons, nhl, sportazinas

Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) spēli aizvadīja Latvijas hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo ”Sabres”, kas rezultatīvā spēlē piekāpās Vinipegas ”Jets” 4:7.

Bufalo tas bija jau piektais zaudējums pēc kārtas, kamēr Vinipega tika pie ceturtā panākuma pēdējās četrās spēlēs. Girgensona komanda atkal uzkāpusi un neveiksmju takas un šīs sezona principā ir norakstīta, jo ”Sabres” ieņem priekšpēdējo vietu turnīra kopvērtējumā.

Savukārt ”Jets” pēc aizvadītām 44 spēlēm ir viena no Rietumu konferences augšgala komandām, ar 59 punktiem ieņemot otro vietu un sev priekšā palaižot vienīgi jaunpienācēju Vegasas ”Golden Knights”.

Spēlē pret Vinipegu ”Sabres” zaudēja pirmo trešdaļu (1:2) un piekāpās arī otrajā  (1:3). Rezultāts pēc 40 minūtēm uz tablo vēstīja 2:5. Trīs vārtu deficītu Bufalo neizdevās sadeldēt un rezultātā tika piedzīvots piektais zaudējums pēc kārtas 4:7.

Zemgus Girgensons šajā mačā spēlē pirmajā uzbrucēju virknējumā kopā ar komandas kapteiņa asistentiem Džeku Aikelu un Kailu Okposo. Lai arī viņa maiņas partneris Aikels guva divus vārtus, Zemgus nevienā no izspēlēm netika pie rezultativitātes punktiem.

Latvieša kontā 15:47 minūtēs divi metieni pa pretinieku vārtiem, trīs spēka paņēmieni, kā arī negatīvs lietderības koeficients mīnus viens. Jāatzīmē, ka ”Jets” rindās ar vārtu guvumu izcēlās savulaik ”Sabres” nevajadzīgais Džoels Armija.