Girgensons spēles pēdējā sekundē gūst punktu (VIDEO)

18/03/2023 07:35
Zemgus Girgensons

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemgus Girgensons un Bufalo “Sabres” ar rezultātu 2:5 piekāpās Filadelfijas “Flyers” vienībai, piedzīvojot otro zaudējumu pēc kārtas.

Girgensons laukumā pavadīja 14 minūtes un 24 sekundes, izceļoties ar vienu rezultatīvu piespēli, trīs metieniem pa vārtiem, trīs spēka paņēmieniem un vienu bloķētu metienu. Zīmīgi, ka latviešu uzbrucējs šo rezultativitātes punktu guva skaitliskajā vairākumā.

Pirmajā periodā savu vairākumu realizēja “Flyers”, kad izcēlās Ovens Tipets, izvirzot savu komandu vadībā. “Flyers” turpināja spēlēt lieliski arī otrajā periodā, gūstot trīs vēl trīs vārtus. Otrais periods noslēdzās 4:0 Filadelfijas labā, pateicoties Tipeta, Džoela Farabī un Džeimsa van Rīmsdaika precīzajiem metieniem.

Noslēdzošajās 20 minūtēs divos vairākumos atzīmējās “Sabres” hokejisti. Vispirms trešās trešdaļas sākumā Viktors Olofsons tika pie sava pirmā vārtu guvumu, bet sekundi pirms pamatlaika noslēguma viņš otro reizi papildināja savu gūto vārtu kontu. Šajā vārtu guvumā viņam asistēja arī Girgensons.