Girgensons trāpa pa pārliktni, “Sabres” pārsteidz konferences grandu un saglabā “play-off” cerības

08/04/2023 22:14
Bufalo Sabres

Šovakar Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” ar 4:3 pārspēja Karolīnas “Hurricanes”, saglabājot izredzes uz kvalificēšanos “play-off” turnīram.

Jau pēc četrām nospēlētajām minūtēm Keisijs Mitelštadts izvirzīja “Sabres” vadībā, īsu brīdi pirms tam Girgensonam trāpot pa vārtu pārliktni. Taču pretinieki ātri mainīja spēles gaitu, vārtus gūstot Setam Džervisam un Jesperam Fastam. Otrajā periodā Rasmuss Dalins panāca 2:2, Sebastjans Aho otro reizi izvirzīja “Hurricanes” vadībā, bet Mitelštadts arī šoreiz spēja panākt izlīdzinājumu – 3:3.

Noslēdzošajā periodā savus 46. vārtus šosezon guva Teidžs Tompsons, ar ko arī pietika, lai “Sabres” svinētu svarīgu uzvaru.

Girgensons laukumā pavadīja 14 minūtes un 50 sekundes, no tām divas minūtes un 22 sekundes mazākumā. Latvietim divi metieni pa vārtiem, viens spēka paņēmienis un divi bloķētie metieni, kā arī negatīva lietderība -1.

Līdz ar šo panākumu “Sabres” deficītu līdz “play-off” zonai samazinājusi līdz četriem punktiem.