Girgensons un “Sabres” izcīna pirmo uzvaru šogad (VIDEO)

12/01/2018 08:36

Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Zemga Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo “Sabres” pārtrauca zaudējumu sēriju. Aizvadītajā naktī “Sabres” ar 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) pārspēja Kolumbusas “Blue Jackets” vienību.

Spēles rezultāts tika atklāts pirmā perioda vidusdaļā, kad pirmais pie atlekušās ripas bija “Sabres” uzbrucējs Benua Pulio, kurš guva savus devītos vārtus sezonā. Otrajā periodā vienības vārtus neguva, bet trešajā perioda Bufalo spēja pārsvaru dubultot. “Blue Jackets” vārtsargs Sergejs Bobrovskis nesapratās ar partneri un piespēli pārtvēra Kails Okposo, kuram atlika ripu raidīt jau tukšajos Kolumbusas vārtos.

Peiroda turpinājumā ar skaistu vārtu guvumu izcēlās Krievijas izlases uzbrucējs Artemijs Panarins, kurš nodemonstrēja izcilu individuālo meistarību. Panarins ieslidoja uzbrukuma zonā, apspēlēja vairākus pretspēlētājus un izdarīja metienu ar nūjas neerto pusi, kas atrada vietu vārtos.

“Sabres” trešos vārtus guva, kad Bobrovskis bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju. Precīzs raidījums gaidāmās “All-Star” spēles dalībnieka Džeka Aikela kontā.

Girgensons spēli iesāka nomināli trešajā uzbrucēju virknējumā, kopā ar Semu Reinhartu un Evanu Rodrigesu. Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 12:03 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bet divas reizes bloķēja sāncenšu raidītos metienus.

Spēli Girgensons noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā Girgensons “Sabres” sastāvā aizvadījis 39 spēles un atzīmējies ar trīs gūtiem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

„Sabres” ar izcīnītu 31 punktu 44 spēlēs ieņem pēdējo vietu Austrumu konferencē.