Girgensons un “Sabres” neaptur rekordu sasniegušo “Bruins” un piedzīvo sagrāvi (VIDEO)

03/03/2023 07:21
Konors Kliftons un Uko-Peka Lukonens

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemgus Girgensons un Bufalo “Sabres” ar rezultātu 1:7 izbraukumā kapitulēja līgas līdervienībai Bostonas “Bruins”.

“Bruins” izcīnīja devīto uzvaru pēc kārtas un laboja līgas rekordu, 61. pamatturnīra mačā sasniedzot 100 punktu robežu – tik ātri neviens cits klubs līgas vēsturē vienas sezonas ietvaros to nav paveicis.

Girgensons laukumā pavadīja 14 minūtes un 16 sekundes, tostarp minūti un sešas sekundes skaitliskajā vairākumā, bet divas minūtes un 32 sekundes mazākumā. Sev atvēlētajā laikā Zemgus izcēlās ar diviem metieniem pa vārtiem, diviem spēka paņēmieniem, vienu bloķētu metienu, divu minūšu noraidījumu, kā arī neitrālu lietderības koeficientu.

“Sabres” gan nespēja atrast argumentus pret līgas “karstāko” komandu. Otrajā periodā pēc jaunieguvuma Dmitrija Orlova un čehu uzbrucēja Jakuba Lauko vārtu guvumiem mājinieki izvirzījās vadībā, bet pēdējā trešdaļā Pāvels Zaha un jaunu līgumu ieguvušais Davids Pastrņāks panāca jau 4:0.

Keisijs Mitelstads vienus vārtus gan atspēlēja un Bufalo vienība, neilgu brīdi vēlāk iegūstot skaitlisko vairākumu, piecas minūtes pirms pamatlaika beigām nolēma nomainīt vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. “Bruins” savus pretiniekus par to gan sodīja – Patriks Beržerons ātri guva vārtus un izkliedēja jebkādu intrigu. Pēcāk vēl vienus vārtus mazākumā guva Konors Kliftons, bet gala rezultātu nokārtoja Lauko, gūstot savus otros mačā un tikai trešos sezonā.