Girgensons un “Sabres” uzveic Pitsburgu, turpinot uzvaru sēriju

20/11/2018 07:57

Latviešu hokejista Zemga Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo “Sabres” aizvadītajā naktī ar 5:4 papildlaikā uzveica Pitsburgas “Penguins” hokejistus, turpinot uzvaru sēriju.

“Sabres” guvusi panākumus jau pēdējās sešās cīņās pēc kārtas, Rietumu konferences kopvērtējumā pēc 21 aizvadītas spēlēs ar 28 punktiem ierindojoties augstajā 3.vietā.

2016. un 2017.gada Stenlija kausa ieguvēji “Penguins”, kuri darbojās bez savainotā Sidnija Krosbija, cieta jau ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Bufalo hokejisti otrā perioda vidusdaļā bija nonākuši iedzinējos ar 1:4, tomēr nepadevās un spēja gūt trīs bezatbildes vārtus, nokārtojot papildlaiku.

Uzvaras vārtus “Sabres” vienībai papildlaikā guva tās kapteinis Džeks Aikels, kura kontā arī rezultatīva piespēle. Ar divām rezultatīvām piespēlēm šajā spēle izcēlās arī somu aizsargs Rasmus Ristolainens un uzbrucējs Kails Okposo.

Pa diviem rezultativitātes punktiem Pitsburgas komandā nopelnīja Jevgenijs Malkins un Patriks Hornkvists, katram izdarot divas rezultatīvas piespēles, bet komandas jaunieguvums Taners Pērsons guva vartus un izdarīja piespēli.

Girgensons darbojās komandas ceturtajā uzbrucēju virknējumā kopā ar zviedru uzbrucējiem Patriku Berglundu un Johanu Larsonu, laukumā pavadot 15:44 minūtes (2:46 mazākumā), kuru laikā izdarīja četrus metienus pa sāncenšu vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, vienu reizi bloķēja metienu, bet spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Latviešu uzbrucējs šajā sezonā “Sabres” krāsas aizstāvējis 20 spēlēs, izceļoties ar vieniem gūtiem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta pirmdienas spēļu rezultāti:

Ņujorkas “Rangers” – Dalasas “Stars” 2:1 (0:0, 1:1, 1:0);

Pitsburgas “Penguins” – Bufalo “Sabres” 4:5 (2:1, 2:2, 0:1, 0:1) – pagarinājumā;

Toronto “Maple Leafs” – Kolumbusas “Blue Jackets” 4:2 (0:2, 2:0, 2:0);

Monreālas “Canadiens” – Vašingtonas “Capitals” 4:5 (1:2, 3:1, 0:1, 0:1) – pagarinājumā;

Otavas “Senators” – Floridas “Panthers” 5:7 (1:4, 2:2, 2:1);

Nešvilas “Predators” – Tampabejas “Lightning” 3:2 (1:1, 2:0, 0:1);

Sentluisas “Blues” – Losandželosas “Kings” 0:2 (0:0, 0:1, 0:1);

Kalgari “Flames” – Vegasas “Golden Knights” 7:2 (5:0, 2:0, 0:2);

Vankūveras “Canucks” – Vinipegas “Jets” 3:6 (1:3, 2:1, 0:2).