Girgensons un “Sabres” zaudē cerības par play-off

29/03/2017 09:49

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā izbraukumā ar 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) piekāpās Kolumbusas “Blue Jackets” un atvadījās no teorētiskām izredzēm sasniegt Stenlija kausa izcīņu.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 12 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa vārtiem un pielietoja vienu spēka paņēmienu, kā arī uzvarēja 43% iemetienu. Dueli latvietis noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmās trešdaļas laikā “Blue Jackets” izvirzījās vadībā ar 2:0, kad pa vārtiem guva Kails Kvinsijs un Kems Etkinsons, tomēr otrā perioda vidū Evans Rodrigess samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Tiesa, atspēlēties viesiem no Bufalo tā arī neizdevās, turklāt 65 sekundes līdz pamatlaika beigām rezultatīvais Brendons Sāds panāca 3:1.

Kolumbusas vienības vārtos lielisku sniegumu demonstrēja Sergejs Bobrovskis, kurš atvairīja 41 no 42 pretinieku metieniem.

“Blue Jackets” komanda jau iepriekš bija nodrošinājusi vietu izslēgšanas turnīrā, kamēr “Sabres” izredzes tikt Stenlija kausa izcīņā pēc šī zaudējuma ir zudušas.

Girgensons šosezon 70 spēlēs guvis sešus vārtus un veicis deviņas rezultatīvas piespēles. Vārtus viņš nav guvis vairāk nekā divus mēnešus jeb 24 spēles.

“Sabres” ar 76 punktiem 77 spēlēs ieņem 14.vietu Austrumu konferencē un septīto pozīciju Atlantijas divīzijā. Tikmēr “Blue Jackets” ar 105 punktiem 75 mačos ir otrajā vietā konferencē.