Girgensonam bloķēts metiens, “Sabres” sakāve pret “Blackhawks” (VIDEO)

02/02/2019 10:26

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) otro zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres”, kas savās mājās ar rezultātu 3:7 pamatīgi kapitulēja Čikāgas “Blackhawks” priekšā.

Latviešu uzbrucējs spēlēja “Sabres” ceturtajā maiņā, laukumā pavadot 9:48 minūtes, kuru laikā bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 40% iemetienu un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Čikāgas klubs līdz otrā perioda noslēgumam bija iekrājis trīs vārtu pārsvaru – 4:1. Savukārt trešā perioda ievadā mājinieki ātri atspēlēja divus vārtus, pietuvojoties līdz minimālam deficītam – 3:4.

Diemžēl atspēlēties mājiniekiem gan neizdevās, mača noslēgumā viesiem gūstot trīs bezatbildes vārtus, kas “Blackhawks” ļāva izcīnīt trešo uzvaru pēc kārtas. Savukārt “Sabres” šī bija sestā neveiksme pēdējos astoņos mačos.

Ar 51 spēlē iegūtiem 56 punktiem “Sabres” Austrumu konferencē ieņem desmito pozīciju.

Nākamā cīņa Girgensona komandai gaidāma naktī uz 6. februāri, kad savā laukumā tiks uzņemta Minesotas “Wild”.