Glovackis: Nenoliedzu, ka iesitu Mairim pa pakausi, bet nebiju pelnījis atmaksu ar elkoni…

Mairis Briedis, Glovackis, sportazinas.com
Mairis Briedis un Kšištofs Glovakcis | Foto: LETA/I.Makare

Jau vēstījām par Latvijas labākā boksera Maira Brieža uzvaru pār poli Kšištofu Glovacki, iekļūstot Boksa supersērijas (WBSS) finālā, kur latvietim pretī stāsies Kubas pārstāvis Juniers Dortikoss.

Brieža uzvara neiztika bez skandāliem: latvietis ar elkoni kādā epizodē iesita Glovackim, kurš iepriekš neatļauti Mairim iesita pa pakausi. Tāpat kritizēts ticis tiesneša darbs, kurš neapturēja cīņu, kaut raunds bija beidzies. Boskeri turpināja izdarīt sitienus, bet Glovackis beigās atradās uz dēļiem.

Sarunā ar Polijas medijiem Glovackis atzīst, ka varēja palikt uz dēļiem pēc Maira elkoņa saņemšanas sejā. Tādējādi, ļoti iespējams, Mairis būtu saņēmis diskvalifikāciju, bet uzvaru svinētu polis. “Protams, varēju palikt uz dēļiem, bet kā tas būtu? Man skanēja ausīs, bet tas neesmu es, lai padotos. Es tādas lietas nedaru, jo vēlējos, lai cīņa turpinās, tādēļ piecēlos un turpināju. Cerēju, ka tas (raunds) ātri beigsies un varēšu atgūties, bet tā nenotika. Varbūt pieņēmu nepareizo lēmumu, bet tas esmu es: devos ringā, lai cīnītos nevis “kombinēt”.”

Glovackis arī piebilda, ka zaudējumā nevainos Briedi, ja latvietis viņam ļaus cīnīties revanšu: “Es nevainošu Briedi, ja viņš uzvarēs Supersērijā un iedos man revanša cīņu pēc tam. Es to ļoti vēlos, jo man ir jāpierāda sevi, tādēļ, ka pēc šīs cīņas nekas vēl nav skaidrs.”

Polis atzina, ka arī izdarījis neatļautu sitienu pa Brieža pakausi. “Jā, tā bija, bet tas bija viegls sitiens cīņas karstumā. Un tas bija ar dūri, nevis elkoni. Nenoliedzu, ka izdarīju sitienu pa pakausi, bet negaidīju, ka man tā atmaksās. Ko tādu nebiju nekad redzējis. Tagad to esmu piedzīvojis. Vēlreiz varu pateikt, ka vēlos revanšu.”

“Atceros tikai daļēji,” cīņas otro un trešo raundu ieskicēja polis. “Pēc sitiena ar elkoni saņemšanas man bija ļoti grūti turpināt cīņu. Man ausīs skanēja šausmīga skaņa, bet vēlāk es neatceros, kas notika. Mans žoklis vēl sāp kā ellē. Nevaru pasmieties, bet nav arī iemesla. Nevaru atvērt savu muti plati un normāli sarunāties.”

“Pēc sitiena vairs neatguvos. Devos uz savu stūri pēc gonga, redzēju, ka treneris kaut ko man saka, bet es nespēju viņu sadzirdēt. Nespēju vairs koncentrēties,” noslēdza Glovackis.

 

 

 

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par