Gobērs: Plānoju izcīnīt titulu kopā ar “Jazz”

Rūdijs Gobērs, sportazinas.com
Donovans Mičels un Rūdijs Gobērs | Foto: Jūtas "Jazz"

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Jūtas “Jazz” spēlētājs atzinis, ka ir ļoti apmierināts ar atrašanos komandā, kā arī viņš saista savu nākotni tieši ar šo vienību.

“Esmu ļoti priecīgs būt Jūtā,” atzina Gobērs. “Man patīk šeit būt. Otrkārt, es gribu uzvarēt. Kamēr jūtu, ka varam uzvarēt, esmu lepns. Šobrīd neplānoju par došanos prom. Plānoju izcīnīt titulu kopā ar “Jazz”. Nedomāju par naudu, bet par to, lai būtu laimīgs un centos kļūt labāks gan kā cilvēks, gan kā basketbolists.”

Gobērs bija pirmais NBA spēlētājs, kurš saslima ar Covid-19, viņam vīrusu konstatējot 12. martā. Ažiotāžu izsauca viņa darbības dažas dienas pirms saslimšanas, jo Gobērs kādā no preses konferencēm demonstratīvi pieskārās daudziem tur esošajiem priekšmetiem, ņirgājoties par koronavīrusa nopietnību.

“Ir pagājuši smagi mēneši, gan garīgi, gan fiziski,” šādi izteicās Francijas izlases centrs. “Kad visa pasaule nosoda un draud tev, tas nav viegli. Tajā pašā laikā cilvēki spriež par tevi ar informāciju, ko viņi iegūst, nepazīstot cilvēku. Dienas beigās es nevaru kontrolēt cilvēku uztveri. Varu kontrolēt tikai savu rīcību. Tas ir tas, kas patiešām ir svarīgs.”

Pēc tam ar vīrusu saslima arī “Jazz” līderis Donovans Mičels, kurš bija pamatīgi vīlies Gobēra darbībās. Franču centrs gan vēlāk publiski atvainojās, taču abu “Jazz” līderu starpā tik un tā kādu laiku bija visai sliktas attiecības, kuras nav zināms, vai ir uzlabojušās.

Iepriekš parādījās runas par to, ka Gobērs vai Mičels varētu tikt aizmainīti uz citu komandu, lai nesaasinātu konfliktu. Tomēr “The Athletic” apskatnieks Tonijs Džonss šo informāciju noraidīja.

Lai arī Gobēram ārsti paziņoja, ka viņš vīrusu ir izslimojis, tomēr basketbolistam joprojām ir zināmas blakusparādības.

Gobērs šosezon 62 mačos vidēji izcēlies ar 15,1 punktu un 13,7 atlēkušajām bumbām. Viņš ir vienīgais spēlētājs Jūtas komandā, kuram vidēji kādos no rādītājiem ir “double-double”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par