“Golden Knights” gandrīz izlaiž četru vārtu pārsvaru, “Bruins” nonāk bezdibeņā malā (VIDEO)

05/05/2018 09:25

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) soli no konferences fināliem Stenlija kausa izcīņā nonākušas Tampabejas “Lightining” un Lasvegasas “Golden Knights” vienības, kas uzveica attiecīgi Bostonas “Bruins” (4:3 OT) un Sanhosē “Sharks” (5:3) komandas.

“Bruins” šis zaudējums ir divtik sāpīgs, jo zaudēts savu skatītāju priekšā un nonākts iedzinējos sērijā līdz četrām uzvarām ar 1-3.

Jau spēles sākums mājiniekiem izvērtās neveiksmīgs – pirmajās demit minūtēs Tampa bija panākusi jau 2:0, bet nepilnas četras minūtes līdz pirmā perioda beigām rezultāta starpība tika samazināta, kad vairākumā precīzs bija Deivids Pastrnaks.

Arī turpinājumā “Bruins” dominēja, jau otrā perioda sākumā realizējot otro vairākumu spēlē un izlīdzinot rezultātu. Arī savus trešos vārtus trešā perioda pirmajā pusē “Bruins” guva nevienādos sastāvos, tiesa, šoreiz mazākumā. “Lightining” labā septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām izlīdzinājumu panāca Stīvens Stamkoss. Turpinājumā vārti netika gūti, bet pagarinājuma ceturtajā minūtē Tampa varēja uzgavilēt – precīzs bija Dens Džirardi un uzvara ar 4:3.

Rezultāts sērijā: “Lightining” vadībā ar 3:1

Tikmēr aizraujošs mačs norisinājās arī Lasvegasā, kas 11 minūtes pirms spēles beigām atradās vadībā ar 4:0, taču pamanījās sešu minūšu laikā ielaist trīs vārtus un dot iespēju pretiniekiem atspēlēties.

Tiesa, jau nedaudz vairāk kā minūti pirms mača beigām Audijs-Marčesso ripu raidīja tukšos vārtos, Lasvegasai svinot laimīgu uzvaru un nonākot vienas uzvaras attālumā ko iekļūšanas konferences finālā.

Spēles beigās starp komandām izcēlās asumi, kā rezultātā vairāki tika noraidīti vairāki spēlētāji. Nākamā spēle norisināsies jau Sanhosē.

Rezultāts sērijā: “Knights” vadībā ar 3:2