“Golden Knights” pamatīgi nomētā “Ducks” un sasniedz piecu uzvaru sēriju (VIDEO)

17/04/2021 10:51
Vegasas

Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Vegasas “Golden Knights” viesos ar rezultātu 4:0 pārliecinoši pārspēja Anaheimas “Ducks”, izcīnot piekto uzvaru pēc kārtas.

Viesi kontrolēja spēles gaitu un bija galvas tiesu pārāki uzbrukumā – Vegasa veica 51 metienu pa “Ducks” vārtsarga Gibsona sargātajiem vārtiem, savukārt mājinieki spēja uzmest pa Vegasas vārtiem vien 16  reizes.

Rezultātu otrā perioda devītajā sekundē atklāja Viljams Karlsons, bet jau četras minūtes vēlāk rezultāta starpību dubultoja Čendlers Stīvensons. Vegasa turpināja savu ofensīvu un 22 sekundes līdz otrā perioda beigām trešos “Golden Knights” vārtus guva Nikolass Rojs. Punktu spēlei pēc astoņām noslēdzošajā trešdaļā nospēlētajām minūtēm pielika Breidens Maknābs.

Citā spēlē Bostonas “Bruins” mājās ar 3:0 pārspēja Ņujorkas “Islanders”, tiekot pie trešā panākuma pēc kārtas. Mača rezultātu trīs sekundes pirms pirmā perioda beigām atklāja Dāvids Pastrņāks, pirmajam tikšanās nogrieznim noslēdzoties ar minimālu mājinieku pārsvaru.

Otrā perioda pirmajā minūtē 2:0 panāca Teilors Hols, kuru Bostona kopā ar Kērtiju Lazāru ieguva maiņas darījumā no Bufalo “Sabres”. Uzbrucējs guva vārtus jau otro spēli pēc kārtas. Pēdējā trešā ripa “Islanders” vārtu tīkliņu sasniedza minūti pirms pamatlaika beigām, kad viesi, cenšoties izglābties, nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.

Vēl vienā šīs nakts duelī Monreālas “Canadiens” mājās ar 2:1 pārspēja Kalgarī “Flames”. Pirmais periods noslēdzās bezrezultatīvi, bet otrās trešdaļas desmitajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Tailers Tofoli.

Spēles pēdējā periodā komandas apmainījās vārtu guvumiem – sākumā “Flames” panāca rezultāta izlīdzinājumu, vārtus gūstot Eliasam Lindholmam, bet četras minūtes pirms spēles beigu signāla ar savu otro vārtu guvumu izcēlās Tofoli, ļaujot svinēt Monreālai minimālu uzvaru.

Tāpat šonakt bija jānotiek Kolorādo “Avalanche” un Losandželosas “Kings” dueli, taču tas tika pārcelts, jo spēles priekšvakarā Covid-19 protokolā tika ievietots jau trešais “Avalanche” hokejists. Līdz ar to nenotiks arī turpmākās divas Kolorāda komandas spēles pret “Kings” un Sentluisas “Blues”.