“Golden Knights” pārliecinoši uzvar septīto spēli un iekļūst Stenlija kausa otrajā kārtā (VIDEO)

29/05/2021 10:35
Matiass Janmarks

Aizvadītās nakts vienīgajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa pirmās kārtas spēlē Vegasas “Golden Knights” ar 6:2 apspēlēja Minesotas “Wild” un svinēja uzvaru sērijā ar 4-3.

Rezultātu jau piektajā minūtē atklāja “Golden Knights” hokejists Matiass Janmarks, savukārt līdz perioda beigām Zaks Parisē panāca izlīdzinājumu. Otrajā periodā Nikolass Heigs atjaunoja Vegasas vadību, bet divas minūtes vēlāk precīzs bija Kirils Kaprizovs un rezultāts atkal bija neizšķirts – 2:2.

Mača turpinājumā vārtus guva tikai “Golden Knights” hokejisti, rezultātam kļūstot 6:2. Ar precīziem metieniem atzīmējās Makss Pačioretti, Zeks Vaitklauds un Matiss Janmarks, kurš iemeta vēl divas ripas pretinieku vārtos, spēli noslēdzot ar “hat-trick”. Jāatzīmē, ka Vegasa krietni aktīvāk apdraudēja pretinieku vārtus, izdarot 34 metienus, kamēr Minesota meta vien 20 reizes.

Līdz ar to ir zināmas septiņas no astoņām komandām, kuras iekļuvušas nākamajā raundā. Stenlija kausa otrajā kārtā spēlēs Bostonas “Bruins”, Ņujorkas “Islanders”, Karolīnas “Hurricanes”, Tampabejas “Lightning”, Kolorado “Avalanche”, Vinipegas “Jets” un ”Golden Knights”. Uzvarētāja nav noskaidrota tikai Toronto “Maple Leafs” un Monreālas “Canadiens” pārī (3-2).