”Golden Knights” revanšējas ”Jets” un panāk sērijā līdzsvaru (VIDEO)

15/05/2018 06:03
Golden Knights, Sportazinas.com

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Rietumu konferences finālsērijā šonakt pirmo uzvaru izcīnīja Vegasas ”Golden Knights”, kas viesos ar 3:1 pieveica Vinipegas ”Jets” un panāca sērijā izlīdzinājumu (1-1).

”Golden Knights” izvirzījās vadībā sešas ar pusi minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām, kad piespieda mājiniekus kļūdīties savā aizsardzības zonā un sodīja ”Jets” vārtsargu Konoru Helebaku par pašpārliecinātību. Tomāšs Tatars neizmantoja lielisku vārtu gūšanas iespēju, taču slovāku uzbrucējs bija pirmais pie ripas aiz pretinieku vārtiem un panāca 1:0.

Pēc četrām minūtēm viesi guva vēl vienus vārtus un dubultoja savu pārsvaru. Neitrālajā zonā ripu ieguvušais Reilijs Smits nogādāja to līdz Džonatanam Maršesolam, kurš realizēja izgājienu vienatnē ar Helebaku un guva savus piektos vārtus izslēgšanas turnīrā – 2:0.

Otrā perioda vidū Kails Konors vairākumā pārsteidza ”Golden Knights” vārtsargu Marku Andrē Flerī ar metienu tuvajā stūrī un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču pēc pusotras minūtes viesi atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Smits kopā ar Maršesolu aizskrēja ātrajā pretuzbrukumā pret vienu pretinieku aizsargu un izdarīja lielisku piespēli partnerim, kurš neatstāja nekādas izredzes Helebekam un guva savus otros vārtus mačā – 3:1.

Lai gan ”Jets” pēdējā trešdaļā izdarīja gandrīz divreiz vairāk metienus nekā pretinieki, viesi nosargāja divu vārtu pārsvaru un revanšējās pretiniekiem par pirmajā spēlē piedzīvoto zaudējumu ar 2:4.

Sērijas trešais un ceturtais mačs tiks aizvadīts Lasvegasā, kur abas komandas tiksies attiecīgi 17. un 19. maijā. Savukārt nākamā spēle Vinipegā tiks aizvadīta 20. maijā.