“Golden Knights” sarūgtina bez Merzļikina spēlējušo “Blue Jackets”

24/03/2024 10:49
Kolumbusas

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Kolumbusas “Blue Jackets”, Elvim Merzļikinam paliekot uz rezervistu soliņa, viesos ar 2:4 (1:0, 0:2, 1:2) zaudēja Vegasas “Golden Knights” hokejistiem.

“Blue Jackets” labā pa vieniem vārtiem guva Ēriks Gudbransons un Kārsons Meiers. Mājinieku rindās ar diviem precīziem metieniem izcēlās Džeks Aikels un vēl pa vienai ripai viesu vārtos raidīja Pāvels Dorofejevs un Ivans Barbaševs.

Kolumbusas vienība ar 58 punktiem 71 spēlē Austrumu konferencē atrodas pēdējā vietā, kamēr “Golden Knights” ar 83 punktiem 70 mačos Rietumu konferencē ierindojas astotajā pozīcijā.

Citā mačā Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras “Canucks” mājās ar 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) uzvarēja  Kalgari “Flames”  Bļugers spēlēja 13 minūtes un 13 sekundes, no tām pusotru minūti pavadot uz ledus mazākumā. Viņš atzīmējās statistikā ar vienu metienu pa vārtiem, uzvarētu vienu no diviem iemetieniem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1. Šilovs palika uz rezervistu soliņa.

Vankūveras komandas labā divus vārtus guva Nils Hoglanders, bet vēl pa reizei pretinieku vārtos ripu raidīja Džonatans Teners Millers un Elīass Lindholms.  “Canucks” ar 98 punktiem 71 spēlē Rietumu konferencē ir līdere, bet “Flames” ar 71 punktu 69 mačos ierindojas 11.pozīcijā.