“Golden Knights” svin uzvaru deviņu vārtu mačā (VIDEO)

07/02/2020 10:02

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Vegasas “Golden Knights” ceturtdien iemeta septiņus vārtus un izcīnīja uzvaru regulārā čempionāta spēlē. “Golden Knights” viesos ar 7:2 (1:1, 2:1, 4:0) sagrāva Floridas “Panthers”.

Uzvarētāju rindās iespaidīgu sniegumu demonstrēja Marks Stouns, kurš iemeta divus vārtus un vēl trijos rezultatīvi piespēlēja. 1+1 iekrāja Šea Teodors un Neits Šmids, bet divas rezultatīvas piespēles atdeva Čandlers Stepensons un Pols Štjastnijs. “Panthers” komandā ar vārtiem izcēlās Vincents Tročeks un Maiks Hofmans.

Citā spēlē Edmontonas “Oilers” savā laukumā ar 3:6 (2:2, 0:2, 1:2) piekāpās Sanhosē “Sharks”. “Oilers” vienībā divas rezultatīvas piespēles iekrāja Darnels Nērss, bet pretējā laukuma pusē 2+1 nopelnīja Tīmo Maiers. Divas rezultatīvas piespēles atdeva Brents Bērnss un Džo Torntons, bet Kevins Labanks iemeta vārtus un atdeva vienu piespēli.

Tikmēr Ņujorkas “Islanders” mājās ar 5:3 (0:2, 2:1, 3:0) uzveica Losandželosas “Kings”. Ņujorkas vienībā divas rezultatīvas piespēles nopelnīja Deriks Brasārs, bet tikpat vārtus iemeta Kīfers Belovs, kuram tie bija pirmie “goli” karjerā. Vēl vārtus un vienu rezultatīvu piespēli iekrāja Anderss Lī, kamēr “Kings” komandā precīzi meta Bens Hatons, Alekss Iafalo un Trevors Luiss.

Citviet Otavas “Senators”, kas no Amerikas Hokeja līgas (AHL) aizvien vēl nav atsaukusi Rūdolfu Balceru, mājās ar 1:4 (1:1, 0:2, 0:1) piekāpās Kolorādo “Avalanche”. Vienīgos Otavas komandas vārtus iemeta Breidijs Tkačuks, bet “Avalanche” rindās Keils Makars nopelnīja 1+1. Starp visiem Kolorādo komandas uzbrucējiem (12) tikai četri nenopelnīja vismaz vienu rezultativitātes punktu.

Veiksmīgāks mačs padevās Vinipegas “Jets”, kas viesos ar 4:2 (1:0, 1:2, 2:0) uzvarēja čempionvienību Sentluisas “Blues”, kuras treniņos jau atgriezies līderis Vladimirs Tarasenko. Vinipegas komandā vārtus un rezultatīvu piespēli iekrāja Endrū Kops un Džensens Herkinss. “blues” rindās vārtus iemeta Koltons Perejko un Karls Gunašsons.

Savukārt Arizonas “Coyotes” mājās ar 3:5 (1:0, 1:3, 1:2) kapitulēja Karolīnas “Hurricanes”. Uzvarētāju labā divus vārtus un vienu rezultatīvu piespēli nopelnīja Sebastians Aho un Andrejs Švečņikovs, bet vēl divas rezultatīvas piespēles Trevora van Rīmsdaika rēķinā. Arizonas vienībā Alekss Golikoski izcēlās ar 1+1.

Latvijas hokejistu Teodora Bļugera un Zemga Girgensona pārstāvētās vienības ceturtdien piedzīvoja zaudējumus Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlēs.

Bļugers un Pitsburgas “Penguins” viesos ar 2:4 (0:2, 1:1, 1:1) piekāpās Tampabejas “Lightning”.

Latvijas izlases hokejists šajā spēlē laukumā pavadīja 16 minūtes un 23 sekundes, no kurām trīs minūtes un 11 sekundes nospēlētas mazākumā, bet vēl 15 sekundes vairākumā. Uzbrucējs arī izdarīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja desmit no 22 iemetieniem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Bufalo “Sabres” mājās ar 3:4 (0:2, 0:0, 3:1, 0:0, 0:1) “bullīšos” piekāpās līgas vājākajai komandai Detroitas “Red Wings”, kas uzvaru nebija svinējusi jau desmit spēles pēc kārtas.

Girgensons laukumā pabija nepilnas 12 minūtes, no kurām divas minūtes un 19 sekundes nospēlētas mazākumā. Uzbrucējs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un dueli noslēdza ar neitrālu lietderību.

Piektdien “Sabres” tiksies ar Ņujorkas “Rangers”, bet Elvis Merzļikins un Kolumbusas “Blue Jackets” spēkosies ar “Red Wings”.