“Golden Knights” turpina spēlēt perfekti (VIDEO)

21/01/2021 11:07
Vegasas

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Lasvegasas ”Golden Knights” ar 5:2 pārspēja Arizonas ”Coyotes”, turpinot spēlēt bez zaudējumiem.

Uzvarētājiem Alekss Taks guva vienus vārtus un divas reizes rezultatīvi piespēlēja, bet aizsargs Šī Teodors pievienoja vēl divus vārtu guvumus. 1+1 “Golden Knights” sastāvā iekrāja Alekss Petrandželo un Marks Stouns.

Tikmēr Sanhosē ”Sharks” bez Rūdolfa Balcera sastāvā ar 5:4 pieveica Sentluisas ”Blues” vienību.

Spēles rezultātu mača otrajā periodā atklāja “Blues” uzbrucējs Breidens Šens. ”Blues” savu pārsvaru noturēja līdz otrās trešdaļas beigām, kad ”Sharks” uzbrucējs Miko Sorensens rezultātu izlīdzināja. Turpinājumā spēles rezultāts nemainījās un bija nepieciešams papildlaiks, kur arī komandas nespēja gūt vārtus. Pēcspēles metienu sērijā “Sharks” hokejists Tomašs Hertls realizēja uzvaras bullīti, atnesot uzvaru arī visā mačā.

Vēl viens duelis noslēdzās tikai pēcspēles metienu sērijā. Šoreiz Vankūveras “Canucks” ar 6:5 apspēlēja Monreālas “Canadiens”. Monreālas vienību no neveiksmes neglāba pat uzbrucēja Tailera Tofoli gūtais “hat-trick”. Tikmēr “Canucks” rindās trīs rezultatīvas piespēles Džonatana Milleram, bet ar 2+1 izcēlās gan Bo Horvats, gan Broks Bosers.

NHL regulārā čempionāta spēļu rezultāti:

Vankūveras “Canucks” – Monreālas “Canadiens” 6:5 (1:0, 2:3, 2:2, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā;

Vegasas “Golden Knights” – Arizonas “Coyotes” 5:2 (2:0, 1:1, 2:1);

Anaheimas “Ducks” – Minesotas “Wild” 2:3 (0:1, 2:1, 0:1);

Sentluisas “Blues” – Sanhosē “Sharks” 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1) – pēcspēles metienu sērijā;

Toronto “Maple Leafs” – Edmontonas “Oilers” 1:3 (0:1, 0:0, 1:2).