Golovins aizvada pirmo pilno maču, “Monaco” turpina grimt

25/09/2018 23:09

Pirmo reizi Francijas “Ligue 1” granda “Monaco” sākumsastāvā oficiālā mačā šovakar devās Krievijas izlases pussargs Aleksandrs Golovins, taču viņa klātbūtne neglāba klubu no zaudējuma septītās kārtās spēlē savā laukumā pret “Angers” – 0:1.

Vienīgos vārtus šajā cīņā 27. minūtē guva kamerūnietis Stefans Bahokens, kurš izcēlās ar spēcīgu un “Monaco” vārtsargam Djego Benalio netveramu sitienu nedaudz iekš soda laukuma robežām.

22 gadus vecais Golovins, par kuru “Monaco” šovasar spēlētāja bijušajam klubam samaksāja aptuveni 30 miljonus eiro, šovakar laukumā pavadīja visas 90 minūtes, taču ar sevišķi zīmīgām darbībām, līdzīgi kā visa “Monaco” komanda, neizcēlās.

Savu debiju komandas rindās pēc savainojuma sadziedēšanas Aleksandrs piedzīvoja iepriekšējā kārtā, nākot uz maiņu 71. minūtē spēlē pret “Nimes” (1:1).

Līdz ar šo zaudējumu astoņkārtējā Francijas čempione ar izcīnītajiem sešiem punktiem “Ligue 1” kopvērtējumā atkritusi uz necilo 16. pozīciju. Tāpat klubs visos turnīros kopumā uzvaras garšu nav izjutis jau septiņos mačos pēc kārtas (četri zaudējumi, trīs neizšķirti), bet pēdējās deviņās spēlēs gūts tikai viens panākums.