Golovkins: Alvaresa sitieni bija kā pliķi

27/08/2018 17:10
Nokopēts

Pazīstamais Kazahstānas bokseris Genādijs Golokvins, 15.septembrī, “T-Mobile” arēnā Lasvegsā, tiksies Meksikas sportistu Saulu Alvaresu. Sarunā portālam “BoxingSciene.com” Golovkins uzsvēra, ka pretinieka sitieni iepriekšējā tikšanās reizē bijuši kā pliķi.

Golovkins (37-0-1, 33 KO), kurš ir vidējā svara čempions Pasaules boksa padomes (WBC), Pasaules boksa asociācijas (WBA) un Starptautiskās boksa federācijas( IBF) versijās, aizvadīs revanšu cīņu ar bijušo pasaules čempionu divās svara kategorijās Saulu Alvaresu (49-1-2, 34 KO). Iepriekš abi tikās 2017. gada septembrī, kad pēc strīdīga tiesnešu lēmuma, tika fiksēts neizšķirts. Tā kā Golovkins netika uzveikts, viņš saglabāja visas savā īpašumā esošās jostas.

“Atceros mūsu pirmo cīņu. Neko nejutu. Atminos, ka sajutu tikai pāris viņa sitienus. Tie bija kā pliķi. Nejutu īstu spēku tajos, bet nezinu kāpēc. Viņš noteikti nav stiprākā sitiena īpašnieks. Nešķiet, ka viņam būtu smagas rokas, saprotiet? Alvaress ir ātrs un veikls, bet viņš vairāk ir gudrs bokseris. Sauls zina, kā boksēt,” sacīja Kazahstānas bokseris.

Cīņa norisināsies svara kategorijā līdz 72,6 kilogramiem un 28 gadus vecajam Alvaresam tas būt tikai otrais duelis šādā svarā. 36 gadus vecais Golovkins centīsies uzstādīt Starptautiskās boksa federācijas (IBF) rekordu – 20 uzvarētas titula aizstāvēšanas cīņas vidējā svarā. Pašreizējais rekords pieder amerikānim Bernārdam Hopkinsam.

Tomēr Golovkins sacīja, ka Alvaress ir spēcīgākais viņa pretinieks pēdējo 12 gadu laikā: “Jā, tā tas ir. Tāpēc, ka šis ir pavisam cits līmenis. Esmu priecīgs, ka mums būs remača cīņa un tā būs interesanta.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām