Golovkins: Esmu gatavs vēl vienai cīņai ar Alvaresu

22/11/2017 21:12
Nokopēts

Kazahstānas bokseris Genādijs Golovkins (37-0-1, 33 KO), kurš ir vidējā svara čempions WBC, WBA un IBF versijās, izteicies par potenciālo revanšu cīņu ar bijušo pasaules čempionu divās svara kategorijās Saulu Alvaresu (49-1-2, 34 KO).

Golovkins un Alvaress nesen jau tikās ringā, kur pēc strīdīga tiesnešu lēmuma, tika fiksēts neizšķirts. Tā kā Golovkins netika uzveikts, viņš saglabāja visas savā īpašumā esošās jostas

“Nezinu vai notiks vēl viena cīņa ar Alvaresu vai nē. Par to ir jāprasa viņam. Es būšu gatavs kāpt ringā jau maijā. Taisnību sakot, mani pārsteidza, ka viņš apgalvoja, ka ir mani uzvarējis, jo tā nebija. Nedomāju, ka viņš ringā ar mani jutās komfortabli,” sarunā ar VRinge atzina Golovkins.

“Neskatoties ne uz ko, mums padevās labs boksa mačs, bet otrā cīņa varētu būt daudz aizraujošāka. Uzskatu, ka es viņu uzvarēju, bet tagad nesākšu runāt, ka otrajā cīņā es viņu nokautēšu, jo šis ir smags sporta veids un mums abiem daudz kam ir jāiziet cauri,” turpināja kazahs.

Tāpat Golovkins norādījis, ja neizdosies vienoties ar Alvaresa pārstāvjiem par atkārtotu cīņu, tad kā alternatīvu viņš redz cīņu par WBO jostu, kuru 16.decembrī aizstāvēs brits Billijs Džo Sanders (25-0, 12 KO) , kam pretī stāsies kanādietis Dāvids Lemjē (38-3, 33 KO).

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām