Gorbunovs ar izcilu sniegumu kaldina “Hordur” uzvaru Islandē

21/02/2021 13:19

Islandes otrās handbola līgas spēlē pret “Vaengir Jupiters” handbola klubs “Hordur”, kuru pārstāv četri Latvijas handbola spēlētāji – Raivis Gorbunovs, Guntis Piļpuks, Endijs Kušners un vārtsargs Rolands Ļebedevs, izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 35:29.

Īpaši šajā spēlē izcēlās Raivis Gorbunovs, kurš guva 14 vārtus un kā ierasts bija rezultatīvākais spēlētājs savā komandā. Otrs rezultatīvākais “Hordur” rindās bija vēl viens latviešu spēlētājs Guntis Piļpuks, kas kopumā spēlē guva piecus vārtus. Endijs Kušners, kurš tikai sezonas otrajā pusē pievienojās komandai, pārceļoties no sporta kluba Ludzas “Latgols”, guva divus vārtus.

Komanda “Hordur” šajā izbraukuma spēlē jau pēc pirmā puslaika bija iekrājusi piecu vārtu pārsvaru (18:12). Tas liecināja par mača iznākumu, jo arī vēl pirms spēles sākuma prognozes bija par labu tieši Latvijas spēlētāju pārstāvētajam handbola klubam. Lai gan otrajā puslaikā “Hordur” vairs būtiski nepalielināja savu pārsvaru, tomēr arī “Vaengir Jupiters” neizdevās sadeldēt rezultāta starpību. Līdz ar to spēle noslēdzās ar rezultātu 35:29.

Islandes otrā handbola līgā “Hordur” šobrīd ierindojas septītajā vietā ar trīs uzvarām deviņās spēlēs, nopelnot sešus punktus. Nākamo spēli Latvijas spēlētāju pārstāvētais handbola klubs aizvadīs 26. februārī, kad tiksies ar šī brīža piektās vietas komandu “Kria”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

18/04/2021 11:19

Nosaukts hokeja izlases sastāvs spēlēm pret Slovākiju, iekļauts arī 40 gadus vecais Kr. Rēdlihs

Latvijas hokeja federācija (LHF) savā mājaslapā paziņojusi valstsvienības sastāvu gaidāmajām pārbaudes spēlēm pret Slovākiju. Jau rītdien, 19. aprīlī, hokeja izlase dosies uz Slovākiju, lai, gatavojoties 2021. gada pasaules čempionātam Rīgā,…