Gordons domā, ka vairs nepiedalīsies danku konkursā (VIDEO)

Ārons Gordons, sportazinas.com
Ārons Gordons | Foto: Orlando Magic

Ziemeļamerikas medija ESPN žurnālisti uzskata, ka Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) zvaigžņu spēles danku konkursā patiesībā ir divi uzvarētāji – un , lai gan šo titulu izpelnījās tikai viens no viņiem. Tikmēr pie balvas netikušais Gordons pauda viedokli, ka viņš vairs nepiedalīsies šajā pasākumā.

Danku konkursu vērtē pieci tiesneši, katrs no viņiem var ielikt atzīmi no viens līdz desmit, tādējādi maksimāli par vienu mēģinājumu var sakrāt 50 punktus. 2020. gada “slam dunk contest” piedalījās četri spēlētāji – Pets Konatons (Milvoki “Bucks”), Ārons Gordons (Orlando “Magic”), Dvaits Hovards (Losandželosas “Lakers”) un Deriks Džounss (Maiami “Heat”).

Pirmajā posma katrs izdarīja pa diviem metieniem. Finālam kvalificējās Gordons (50+50) un Džounss (46+50). Pēc diviem izpildītiem metieniem finālā katra kontā bija pa 100 punktiem, arī nākamo katrs izpildīja perfekti. Viss izšķīrās ceturtajā mēģinājumā. Džounss to izpildīja bez pretestības, vienkārši ieskrejoties no laukuma centra un ietriecot bumbu grozā. Tikmēr Gordons pirms bumbas ietriekšanas pārleca pāri Bostonas “Celtics” pārstāvim Tako Folam, kura augums ir 2,26 metri.

Džounss no tiesnešiem saņēma 48 punktus, bet Gordons, daudziem par izbrīnu, 47, līdz ar ko uzvaru konkursā svinēja Maiami pārstāvis. “Mēs domājām, ka būs neizšķirts,” sarunā ar ESPN atzina viens no tiesnešiem, reperis Common. “Bet kāds [no tiesnešiem] neizdarīja savu darbu pareizi. Nezinu, kurš tas bija. Tā tiešām bija līdzīga cīņa. Mēs visi jutām, ka rezultātam jābūt neizšķirtam.”

“Ārons Gordons piecas reizes saņēma 50 balles un pārleca pāri milzim, kura augums ir 2,26 metri, bet tāpat zaudēja danku konkursā,” – šādi pasākuma gaitu apraksta vairāki tūkstoši skatītāju “Twitter” un citos sociālajos tīklos.

24 gadus vecajam Gordonam tas bija trešais danku konkurss karjerā. 2016. gadā viņš arī bija ļoti tuvu uzvarai. Toreiz finālā arī bija nepieciešami četri metieni, bet pirms četriem gadiem tiesneši uzvaru piešķīra Zakam Lavīnam no Minesotas “Timberwolves”. Viņa izšķirošais metiens tika novērtēts ar 50 ballēm, bet Gordons saņēma 47.

“Man noteikti varēja būt jau divas trofejas par uzvaru danku konkursā,” saruna ar ESPN teica “Magic” pārstāvis. “Joprojām uzskatu, ka esmu viens no labākajiem, vai, iespējams, labākais dankeris pasaulē. Vai redzēsiet mani vēl? Es tā nedomāju. Man šķita, ka esmu izdarījis visu, lai man piešķirtu uzvaru. Nedomāju, ka darīšu to atkal,” uzskata Gordons.

Tikmēr konkursa uzvarētājs Džounss atklāja, ka viņš bija gatavs aizvadīt arī piekto raundu finālā. “Gordons nedaudz aizskāra Fola galvu, līdz ar ko tiesneši nevarēja iedot viņam 50. Tobrīd domāju, ka viņam arī dos 48 un mūs sagaida vēl viens raunds.”

Viedokli par situāciju danku konkursā pauda arī Losandželosas “Lakers” zvaigzne Lebrons Džeimss. Amerikānis uzskata, ka šajā gadījumā bija jāapbalvo abi dankeri.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par