Gorkšs: Mūsu mērķis ir soli pa solim palielināt LFF procesu atklātību

Kaspars Gorkšs, sportazinas.com
Kaspars Gorkšs | Foto: LFF

Trešdien notikušajā Latvijas Futbola federācijas () valdes sēdē apstiprinātas izmaiņas valdes reglamentā, kas paredz palielināt lēmumu pieņemšanas caurspīdību un stingrāk kontrolēt finanšu lēmumu pieņemšanu, informē prezidents .

Proti, turpmāk lēmumus par finanšu darījumiem, iepirkumiem vai saistību uzņemšanos, kuru summa pārsniedz 50 000 eiro, pieņems LFF valde, savukārt pēc valdes sēdēm būs pieejami audio ieraksti, lai ikviens federācijas biedrs var iepazīties ar lēmumu pieņemšanas gaitu.

“Mūsu mērķis ir soli pa solim palielināt procesu atklātību un caurspīdību futbola saimniecības vadībā, tā padarot Latvijas futbola attīstību ilgtspējīgāku. Domāju, valdei tā būs arī motivācija pieņemt atbildīgus lēmumus sporta veida interesēs,” uzsver Gorkšs.

LFF valde, kurā pirmo reizi piedalījās arī pieci ārkārtas kongresā ievēlētie locekļi, apstiprināja LFF komiteju priekšsēdētājus un priekšsēdētāju vietniekus, tādējādi gandrīz visas federācijas struktūrvienības, izņemot Futbola attīstības un Tiesnešu komiteju, darbojas pilnā sastāvā.

Elites futbola attīstības komitejas priekšsēdētāja amatā iecelts Arturs Gaidels, bet komitejas priekšsēdētāja vietnieka amatā – Sergejs Kovaļovs. Gaidels iecelts arī Sacensību komitejas priekšsēdētāja amatā, bet Kovaļovs – Sacensību komitejas priekšsēdētāja vietnieka amatā.

Futbola attīstības komitejas priekšsēdētāja amatā iecelts Egons Brants, bet komitejas priekšsēdētāja vietnieki būs Anastasija Kučinska un Jānis Engelis. Infrastruktūras un reģionālās attīstības komitejas priekšsēdētāja amatā iecelts LFF prezidents Kaspars Gorkšs, savukārt priekšsēdētāja vietnieka amats saglabājas vakants.

Tāpat valde uzdeva katram LFF komitejas priekšsēdētājam pārskatīt savas komitejas nolikumu, citus attiecīgo jomu reglamentējošus dokumentus, komitejas sastāvu un ierosināt izmaiņas vai papildinājumus, ja tādi, viņuprāt, ir nepieciešami. Nākamajā valdes sēdē plānots apstiprināt atbilstošo darbības plānu.

LFF valde arī vienojās izveidot jaunu darba grupu LFF pārvaldes modeļa un statūtu revīzijai. Par tās vadītāju tika ievēlēts LFF prezidents Gorkšs.

Nākamo valdes sēdi plānots sasaukt 2019.gada 24.jūlijā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par