Gorkšs par līgumu ar QPR: Aģents atlidoja uz 10 minūtēm un nopelnīja divreiz vairāk naudas nekā es

14/03/2024 20:46
Nokopēts
Kaspars Gorkšs

Kādreizējais Latvijas futbola izlases aizsargs Kaspars Gorkšs “VEF podkāstā” atcerējies notikumus ap līguma parakstīšanu ar “Queens Park Rangers” (QPR) komandu.

Anglijas pēc spēka otrās līgas (Championship) vienību Gorkšs pārstāvēja no 2008. līdz 2011. gadam. Trīs sezonās viņš šajā komandā visos turnīros nospēlēja 124 mačus, atzīmējoties ar sešiem goliem. Gorkša pēdējā sezonā klubā QPR izcīnīja vietu premjerlīgā, tomēr pats latvietis pēc sezonas pārgāja uz citu “Championship” vienību “Reading”.

“Manas futbolista karjeras esence bija “Queens Park Rangers”. Pirmkārt, “Blackpool” (Gorkša iepriekšējais klubs) es uztveru kā kaut ko mazliet negaidītu, tad QPR mani pēc labi sezonas nopirka, neatceros, laikam par pusmiljonu mārciņu plus trīs spēlētāji, kuri devās otrā virzienā. Līguma pagarināšana, iekļūšana premjerlīgā un tāds milzīgs sarūgtinājums, ka mani atkal pārdod,” atceras bijušais futbolists.

“Virkni atmiņu varētu arī neatcerēties, bet liekas, ka ar “Queens Park Rangers” daudz ko atceros. Lai gan jāatzīst, ka komandā valdīja liels bardaks, laikam itāļu vadības stils nav tas, ko tu gribi piedzīvot savā dzīvē. Pēdējā brīdī man zvana kaut kāds aģents no Monako un saka, ka kādā no spēlēm es biju labi nosedzis “Queens Park Rangers” mīļāko uzbrucēju, un viņi gatavi mani ņemt. Bet ir noteikums – tikai caur šo aģentu un pārstāj runāt ar citām komandām,” stāsta Gorkšs.

“Finansiāli tas nebija izdevīgākais līgums, bet es piekritu. Tā es arī aizbraucu. Mani sagaidīja iededzis jaunietis, kurš uz desmit minūtēm bija ielidojis no Monako, fiksi uzgāja augšā, vienojās par darījumu, kurā viņš saņēma divreiz vairāk naudas nekā es visa kontrakta laikā, un viss, nekad mūžā viņu vairs nebiju redzējis.”

 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām