Grandu cīņā Mančestras “City” viesos apspēlē Totenhemas “Hotspur”

29/10/2018 23:54

Anglijas premjerlīgas desmitās kārtas izskaņā turnīra dalītā līdere Mančestras “City”, pateicoties Rijada Mareza gūtajiem vārtiem, ar rezultātu 1:0 viesos apspēlēja Totenhemas “Hotspur”.

Spēles vienīgie vārti tika gūti jau sestajā minūtē, precīzam no ļoti izdevīgas pozīcijas vārtu priekšā esot Rijadam Marezam. Šajā situācijā lielisku piespēli no sāna alžīrietim iedeva Rahīms Stērlings.

Jau nākamajos uzbrukumos lieliskas iespējas izcelties bija abu komandu uzbrukuma līderiem Serhio Agvero (City), kā arī Harijam Keinam (Spurs), taču tās netika izmantotas. Tāda pati tendence turpinājās arī atlikušajā pirmā puslaika gaitā, tomēr rezultāts nemainījās.

Otrajās 45 minūtēs, līdzīgi kā pirmajā spēles nogrieznī, neliels pārsvars piederēja “City”, taču viesi šo pārākumu nespēja apliecināt vēl kādos gūtajos vārtos. Par laimi viņiem nekas ievērības cienīgs neizdevās arī “Spurs”.

“City” šovakar izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas, ar iekrātiem 26 punktiem atgūstot dalītu līderpozīciju Anglijas futbola premjerlīgas kopvērtējumā.

Nākamajā Anglijas premjerlīgas spēlē “City” 4. novembrī uzņems “Southampton”, kamēr ar 21 punktu piektajā vietā esošā “Spurs” 3. novembrī viesosies pie Volverhemptonas “Wanderers”.