Graudiņa: Cerams, ka līdz nākamajam triumfam nebūs jāgaida desmit gadi

10/08/2019 23:16

Eiropas čempiones pludmales volejbolā Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka pēc triumfa finālspēlē sniedza komentāru turnīra organizatoriem.

Jau ziņots, ka Eiropas čempionāta finālā Graudiņa/Kravčenoka ar 2-0 (22:20, 21:19) pārspēja sacensību ceturto numuru no Polijas – Katažinu Kocjoleku un Kingu Vojtasiku.

“Dzirdēt, ka esam čempiones – izklausās ļoti labi. Vēl pagājušajā gadā mēs spēlējām U22 čempionātā, bet šogad jau triumfējām pieaugušo konkurencē,” uzreiz pēc uzvaras sacensībās teica Latvijas duets. “Pagājušajā gadā U22 čempionātā Latvijā mēs zaudējām finālā, bet šodienas panākums dod lieliskas sajūtas.”

Latvijas sieviešu duets pēdējo Eiropas čempionāta zeltu izcīnīja pirms desmit gadiem, taču abas sportistes pauda cerību, ka līdz nākamajām godalgām tik ilgi nebūs vairs jāgaida.

“Esam jaunā paaudze, bet ceram, ka līdz nākamajam triumfam nebūs jāgaida desmit gadi. Esmu tik saviļņota” emocijas neslēpa Graudiņa. “Domāju, ka notikušais pie manis atnāks tikai vēlāk, jo šobrīd vēl aizvien esmu iekšā spēlē.”

Latvijas pludmales volejbolistes otro reizi kļuva par Eiropas čempionēm, pirmoreiz 2009.gadā triumfējot Ingunai Minusai ar Inesi Jursoni.

Tikmēr Latvijas Volejbola federācija (LVF) paziņojusi, ka abas sportistes svētdien 11. augustā plkst. 13.45 ar lidmašīnu no Krievijas ieradīsies starptautiskajā lidostā “Rīga”, līdz ar to ikvienam atbalstītājam būs iespēja sagaidīt zelta medaļnieces.