Graudiņa: Esmu trenējusies bez apstājas kopš pagājušā gada septembra

06/10/2022 12:07
Nokopēts
Tīna Graudiņa

Latvijas pludmales volejboliste Tīna Graudiņa sarunā raidījumā “Sporta Studija” atklājusi nianses par viņas un Anastasijas Samoilovas trenera maiņu, kā arī atskatījusies uz aizvadīto sezonu fiziskajā ziņā.

Jau vēstīts, ka Graudiņa/Samoilova svētdien Parīzes “Beach Pro Tour – Elite 16” turnīra finālā ar rezultātu 0-2 (16:21, 20:22) piekāpās ar desmito numuru izliktajam Nīderlandes duetam Raisai Shonai/Katjai Stamai. Par sniegumu Parīzē Latvijas duets nopelnīja 1100 pasaules ranga punktu.

“Sezona ir cauri, jo es personīgi esmu trenējusies bez apstājas kopš pagājušā gada septembra – sanāk jau 12 mēneši, iet 13. mēnesis. Es fiziski nespēju tik augstā līmenī noturēt savu fizisko slodzi, līmeni. Tāpēc mēs ar treneriem, arī Andri Eikenu – fizisko treneri – sapratām, ka gudrāk ir paņemt kārtīgu atpūtu oktobrī, novembrī, lai var ar pilnu jaudu sākt gatavoties decembrī nākamajam gadam, kas ir olimpiskās kvalifikācijas gads, kur tad arī katrs turnīrs skaitīsies daudz svarīgāks. Labāk uz to gadu būt svaigam, nekā vēl izspiest to pēdējo sulu novembrī un būt pavisam beigtam uz pārējo,” skaidrojusi Graudiņa.

Tāpat pludmales volejboliste komentēja pāra trenera nomaiņu no Gustavo Roča uz Damjanu Vojtasiku. “Damjans mums ļoti palīdzēja šajā turnīrā, un bija labi dzirdēt viņa domu gājienu, kā viņš jūt volejbolu, jo tas ir citādāks nekā pārējiem treneriem. Es tomēr par sevi varu teikt, ka Parīzes rezultāts bija visas šīs vasaras rezultāts, pieredzes un treniņiem, kas mums iepriekš bija ar Gustavo. Damjans spēja mūs pareizi novadīt, viņš mūs pārāk daudz nesačakarēja, nemēģināja pārāk mainīt, jo zināja, ka ir tikai divas nedēļas kopā bijušas, vajag ļaut mums vēl nospēlēt savā vecajā stilā. Nākamgad viņš tad kārtīgāk ies iekšā. ”

Graudiņa/Samoilova Parīzes turnīrā iegūst otro vietu

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
6.5
4.8
1.44
5
4.2
1.62
4.8
3.9
1.68
1.41
4.75
7.5
3.1
3.75
2.15
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām