Graudiņa/Kravčenoka un M. Samoilovs/Solovejs triumfē LČ pludmales volejbolā

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā, sportazinas.com
Latvijas čempionāts pludmales volejbolā | Foto: LVF

Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka un /Aleksandrs Solovejs svētdien Majoros izcīnīja uzvaras “ERGO Open 2019” Latvijas čempionāta pludmales volejbolā finālposmā.

Dāmu turnīrā ar pirmo numuru izliktās Eiropas čempiones finālā ar 2-0 (21:13, 23:21) pārspēja Varvaru Brailko/Aneti Namiķi, kurām bija trešais numurs.

Tikmēr bronzas medaļas izcīnīja 2009.gada Eiropas čempione Inese Jursone, spēlējot kopā ar meitu Kristu Paegli. Jursones/Paegles duets, kuram bija sestais numurs, bronzas duelī ar 2-0 (21:12, 21:17) pārspēja Salliju Arhipovu/Līvu Solu, kurām bija ceturtais numurs.

Tāpat arī vīru turnīrā uzvaru svinēja sacensību pirmais numurs, Samoilovam/Solovejam finālā ar 2-1 (21:16, 11:21, 15:10) pārspējot Rinaldu Aišpuru/Arni Reliņu, kuriem bija trešais numurs.

Trešo vietu izcīnīja pirms tam kvalifikācijā startējušie Sandris Andrejevs/Atvars Vilde, kuriem turnīrā bija trešais numurs. Viņi bronzu ieguva bez cīņas, jo sacensību 11.numurs, Atis Šēfers/Kārlis Celmiņš traumas dēļ neizgāja kortā.

Finālposmā nepiedalījās Latvijas vadošie dueti Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš un Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs.

Iepriekšējā gadā fināla posmā Jūrmalā, nepiedaloties spēcīgākajiem valsts volejbolistiem, par Latvijas čempioniem kļuva Aleksandrs Solovejs/Rihards Finsters un Alise Lece/Ilze Liepiņlauska.

Šosezon “ERGO Open” Latvijas čempionātā pludmales volejbolistes sacentās piecos posmos, kamēr vīri aizvadīja sešus. Etapi notika arī Ventspilī, Alūksnē, Saulkrastos, Jūrmalā un Cēsīs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par