Graudiņa par Parīzes OS: Mērķējam uz iekļūšanu caur rangu, cerams, nevajadzēs likt visas kārtis uz KK

04/01/2023 14:12
Anastasija Samoilova un Tīna Graudiņa

Latvijas vadošā pludmales volejbola sieviešu pāra pārstāves Tīna Graudiņa un Anastasija Samoilova sarunā ar “Latvijas Televīziju” dalījās pārdomās par gaidāmo sezonu, kā arī atklāja, ka kvalificēties Parīzes olimpiskajām spēlēm viņas plāno caur reitingu.

“Bija ļoti laba treniņnometne, jo mēs sagatavojāmies spēlēt ārā, pagāja divas-trīs dienas, līdz pierādām spēlēt ārā,” pēc atgriešanās no Tenerifes saka Graudiņa. “Tagad, kad brauksim uz nākamo treniņnometni, adaptācijas process nebūs tik garš. Varēsim pa taisno ielekt procesā un maksimāli izmantot katru dienu. Esam priecīgas, ka mēs piedalīsimies “Beach Pro” tūres finālsacensībās, tas būs mūsu pirmais pasaules tūres fināls. Tikšana tur jau ir panākums, bet mēs cīnīsies par augstākajām vietām. Šis turnīrs varbūt nav tik svarīgs reitinga ziņā, jo nekādus punktus par to nedos, prestiža ziņā gan ir visai svarīgs,” uzskata volejboliste.

“Mēs noteikti mērķējam uz kvalificēšanos [Parīzes OS] caur rangu, tas būtu drošākais veids. Uz Kontinentālo kausu skatāmies kā uz rezerves variantu, cerams, ka līdz tam nenonāks un nevajadzēs likt visas kārtis uz tā. Gads būs grūts, jo jāpiedalās 12 sacensībās, lai vispār tiktu izskatīta  tava iespēja piedalīties olimpiādē. Nebūs viegli,” teica Graudiņa.

“Svarīgi arī tas, ka tur Tenerifē ir daudz stipro Eiropas komandu, ar kurām mēs varam trenēties un spēlēt kopā, tā arī ir liela priekšrocība. Jo šeit [Latvijā] mēs trenējamies individuāli  Treniņprocess ir augstā līmenī, parādījušās metodes, kuras mēs varam izmantot,” saka Samoilova.

“Būs ļoti patīkami tur spēlēt, atrasties starp desmit labākajiem pāriem. Tas arī nāks par labu mūsu sagatavošanas procesam pirms dalības OS kvalifikācijas turnīrā. Varēsim redzēt, kādu darbu esam paveikuši. Piekritu, ka rangs ir svarīgāks un mēs jau tagad plānojam, uz kādiem turnīriem brauksim. Gads būs saspringts, mēģināsim visur parādīt to labāko rezultātu,” pārliecināta volejboliste.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rihards Lomažs un Jānis Strēlnieks
20/03/2023 10:12

Bez Lomaža un Strēlnieka – kā spēlēsim Pasaules kausā?

Šobrīd kļuvis zināms, ka šī gada Pasaules kausā basketbolā Latvijas izlasei savainojumu dēļ nevarēs palīdzēt aizsargi Rihards Lomažs un Jānis Strēlnieks.  Jāatgādina, ka Lomažs janvāra otrajā pusē guva ceļgala krusteniskās…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām