Graudiņa/Samoilova ar uzvaru turpina Parīzes “Elite 16” turnīru

29/09/2022 15:42
Tīna Graudiņa

Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova ceturtdien Parīzes “Beach Pro Tour – Elite 16” turnīra otrajā mačā izcīnīja panākumu. A apakšgrupas otrajā spēlē Latvijas vadošais duets, kas turnīrā izlikts ar devīto numuru, ar 21:15, 21:17 pārspēja kvalifikāciju pārvarējušo Slovēnijas pāri Tjaša Kotnika/Tajda Lovšina (16.).

Grupas pirmajā spēlē Graudiņa/Samoilova trīs setos ar 11:21, 21:14, 11:15 piekāpās sacensību pirmajam numuram, pasaules čempionēm no Brazīlijas Eduardu Lizboai un Anai Patrisiai Silvai. Rīt latvietēm apakšgrupas noslēdzošajā mačā pretiniekos būs vācietes Sandra Itlingere/Karla Borgere (8.).

“Pro Beach Tour” rangā pirmā līmeņa sacensības šogad saucas “Elite 16”, rangā otrās ir “Challenge”, trešās – “Futures” sacensības. Sezonas pirmajā “Elite 16” turnīrā Meksikā Graudiņa/Samoilova izcīnīja otro vietu. Parīzē norisinās sezonas sestais un noslēdzošais “Elite 16” posms. Graudiņa/Samoilova labāko rezultātu sasniedza pirmajā posmā Meksikā, kad sasniedza finālu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
05/12/2022 06:40

Porziņģis gandrīz sakrāj “double-double”, Deiviss ar fenomenālu sniegumu nogremdē “Wizards” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” ar 119:130 zaudēja Losandželosas “Lakers”. Losandželosas komanda vadībā izvirzījās jau no pirmajām minūtēm. Tiesa, pirmajā ceturtdaļā “Wizards” uz īsu…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…